Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Stuki w silniku ;filmik;


kyniu

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie znalazłem,na dniach wymieniam rozrząd mam nadzieje że pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli rozrząd nie pomoże, to zdejmij pokrywę głowicy żeby widzieć walki i go odpal,a nastepnie zobacz jak na obrotach zachowuje się łańcuch. Kiedyś widziałem podobny film, z podobnym hałasem "grrrrrrrr" a efektem bym właśnie problem z łańcuchem, gdyż wchodził w rezonans :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przed remontem było głośne grrrryyy,wymieniłem rozrząd,turbinę,wywaliłem kata wstawiłem dp.Głośne grrryyy ucichło ale jeszcze coś lekko hałasuje w przedziale 2000-2500 obrotów podejrzewam że łańcuch hałasuje,chociaż wyglądał że jest napięty

Czy można sprawdzić łańcuch tak jak kolega wyżej napisał,odkręcić pokrywę i zobaczyć na odpalonym?przecież olejem będzie chlapało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma starą C-klase był u mechanika co tylko się mietakami zajmuje bo też mu coś stukało i nikt nie wiedział co,każdy stanął przed silnikiem i gadał co innego :wallbash: a ten koleś wziął gilzę (tą rurę co jest strecz nawinięty) przyłożył ucho i zaczął nasłuchiwać z okolic gdzie waliło :kox: i skubany znalazł przyczynę :naughty: ja tak dzisiaj będe N75 sprawdzał czy się otwiera bo między chłodnicę a silnik łba nie włożę,zdejmij plastikową osłonę pokrywy zaworów załatw sobę tą rurę przykładaj i słuchaj gdzie najbardziej ryczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...