Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jaki Wzmacniacz ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam koledzy mam prosbe do kolegow znajacych sie na temacie . Czy pod ten glosnik http://allegro.pl/mega-moc-woofer-boschmann-boq-12-600w-300mm-i1231602808.html w subwooferze np taki http://moto.allegro.pl/blaupunkt-gta-2100-bcm-super-cena-i1301001434.html albo taki http://moto.allegro.pl/wzmacniacz-magnat-edition-two-500w-od-1-pln-hit-i1299508444.html wzmacniacz da rade wycisnac z tego glosnika wszystko ?? pozdrawiam

Opublikowano

Nie uważam się co prawda za specjalistę, ale "kilka" zestawów miałem okazję posłuchać, kilka złożyłem, i powiem Ci że tego głośnika nie wsadziłbym do samochodu nawet za dopłatą. To tylko do robienia hałasu i to bardzo marnego hałasu.

Odpowiadając na pytanie: oba wzmacniacze sporo za słabe pod "głośnik".

Boshmann - 300 WRMS

Magnat - 150 WRMS

Blaupunkt - 160 WRMS

Opublikowano
  • Autor

no tak tylko ze juz taki kupilem z takim glosnikiem a nie wiedzialem ze to badziewie kurde i co tu teraz zrobic glosnik sprzedawac i kupowac drugi i wzmak jakis lepszy czy co

Opublikowano

Nie widzę innego wyjścia jeśli zależy Ci na jakimś przyzwoitym efekcie. Można czasem coś wyrwać na allegro nie wydając fortuny. Poczytaj opinie o różnym sprzęcie na forach o audio jeśli nie masz gdzie posłuchać na żywo.

Opublikowano
  • Autor

mysle ze na forum koledzy by mi pomogli i polecili cos . Wdziale sprzedam widzialem pare sprzetow firmy JBL . Dobra to jest firma jesli chodzi o suby czy wzmaki ??

Opublikowano

Nie wypowiem się o wzmacniaczach bo niewielkie mam porównanie, natomiast jeśli chodzi o głośniki do subwooferów to z czystym sumieniem mogę polecić wyższe serie JBL jak np. P1222/P1224, sam aktualnie mam w bagażniku P1224 w skrzyni własnego projektu, napędzone Ground Zero 2.500TX i głośnik zaskoczył mnie pozytywnie pod każdym względem (również szybkością czego się nie spodziewałem). Jeśli chodzi o niższe serie to najczęściej zarzuca im się właśnie to że są niezbyt szybkie i potrafią zamulić. Ale zadowolonych użytkowników też nie brakuje. Zależy tak naprawdę kto czego słucha i jakie ma wymagania.

Opublikowano

Głośnik z "doopy", więc i wzmacniacz z "doopy" wystarczy.

Kup choćby tego magnata. Podłącz, posłuchaj - z czasem sam wyrobisz sobie zdanie o tego typu burczybasach.

Być może takie zestawienie ci się spodoba. Przerobiłem już sporo klientów, dla których najważniejsze jest gięcie blachy i nic mnie już nie zaskoczy.

Gust jest jak h...j, każdy ma swój.

Opublikowano

Witam koledzy mam prosbe do kolegow znajacych sie na temacie . Czy pod ten glosnik http://allegro.pl/mega-moc-woofer-boschmann-boq-12-600w-300mm-i1231602808.html w subwooferze np taki http://moto.allegro.pl/blaupunkt-gta-2100-bcm-super-cena-i1301001434.html albo taki http://moto.allegro.pl/wzmacniacz-magnat-edition-two-500w-od-1-pln-hit-i1299508444.html wzmacniacz da rade wycisnac z tego glosnika wszystko ?? pozdrawiam

Niewiem, jak akurat ten głośnik, ale mam subwoofer aktywny z głosnikiem z tego co piszesz, troche słabszym o tego co kupiłeś. I powiem że szału wiadomo jakiegoś nie ma, ale gra to całkiem przyzwoicie. Jest dość głęboki bas a i z szybszym uderzeniem tez sobie radzi, więc na moje ucho nie jest to taka tragedia z tym głosnikiem. Ale wzmacniacz przydałby sie troche mocniejszy niż te które podałeś

Opublikowano
  • Autor

Narazie sprobuje mu dac wiekszy wzmacniacz a jak bedzie z a slaby to zobaczymy moze sie kupi lepszy a moze niedlugo sie z tego wyrosnie :> zobacymy jak to bedzie . Dzieki koledzy za pomoc i rady :hi:

Opublikowano

Ten głośnik to jedynie na szrot się nadaje. Sprzedaj go póki jeszcze możesz.

Widać że jeleni nie brakuje na takie "głośniki" :confused4:

I nie pociskajcie mu jbl bo to też żaden sub.

Opublikowano

Nie wiem co rozumiesz przez "pociskanie" ale nikt tu nie wychwala żadnego JBL, są tu tylko odpowiedzi na konkretne pytania autora tematu. Moja prywatna opinia + zwrócenie uwagi że subwoofery JBL to głównie muły.

jbl bo to też żaden sub.

Oczywiście się zgadzam jeśli zmienimy przedział cenowy o którym mowa, nikt nie zaproponował JL Audio czy Cerwin Vega, bo jak widać autor tematu zakupił Boshmanna za 200 zł, więc raczej nie chce wydawać tysia na głośnik i jechać z nim na zawody.

Opublikowano

Nie wiem co rozumiesz przez "pociskanie" ale nikt tu nie wychwala żadnego JBL, są tu tylko odpowiedzi na konkretne pytania autora tematu. Moja prywatna opinia + zwrócenie uwagi że subwoofery JBL to głównie muły.

jbl bo to też żaden sub.

Oczywiście się zgadzam jeśli zmienimy przedział cenowy o którym mowa, nikt nie zaproponował JL Audio czy Cerwin Vega, bo jak widać autor tematu zakupił Boshmanna za 200 zł, więc raczej nie chce wydawać tysia na głośnik i jechać z nim na zawody.

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.