Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Chip Tunning]


tokarka606

Rekomendowane odpowiedzi

Z czystym sumieniem mogę polecić mojego kolegę,którego poznałem na forum audi 80,jako profesjonalnego tunnera silników TDI i nie tylko.

Nie wgrywa gotowców!Na korektę softu można podjechać w każdej chwili.

Duże doświadczenie i wiedza zarówno w dziedzinie tunningu jak i mechaniki,elektromechaniki.

Konkurencyjne ceny i przede wszystkim ludzkie podejście do tematu.

Andrzej

889-739-529

Sierakowice(pomorskie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robił mojemu koledze T5 2.5tdi

zrobił program na bez diagnostyki silnika i dołozył tylko 17 koni

dopiero jak znalazłem usterke, byla robiona korekta ale juz nie u niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne,bo robił moją 80-tkę i passata B5 mojego brata i diagnostyka,logi dynamiczne to było pierwsze za co się w ogóle zabierał.

Aktualnie mam u siebie trzeci program ,brat drugi(wybór wedle co komu odpowiada) i za każdym razem przed i po było logowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez polecam Andrzeja (z resztą robilem to juz w innych tematach na tym i innych forach).

robie auto tylko u niego, zarówno mechanike jak i elektronike (diagnostyka itd...)

co do chipów, robilem u Andrzeja w obecnym Audi, w poprzednim, oprócz tego robilo u Niego programy wielu moich znajomych i każdy jest zadowolony z obsługi, z podejścia do tematu i z cen.

coś mi sie nie chce wierzyć w to robienie programu bez diagnostyki bo akurat na to Andrzej zawsze zwraca uwage i nie tyka auta bez porządnej diagnostyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry zle napisałem :hi: :hi: :hi: :hi:

zrobił program mimo usterki, o tak miało to byc

jeszcze raz sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiem Ci jedno.

po pierwsze Andrzej nie ma hamowni

po drugie dzwonilem do niego bo zdziwiła mnie Twoja wypowiedź i nie mówiąc mu o niczym z forum (bo sam bylem ciekawy co powie) zapytałem o chipa w T5 2.5TDI. powiedział że nie robił jeszcze chipa w T5 2.5TDI i najpierw musiał bym przyjechać autem żeby sie wypowiedział.

także coś krecisz kolego albo pomyliłeś osoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz sorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzwoniłem własnie w tej chwili do Kolegi od T4, bo juz zgłupiałem, po Twoich wypowiedziach

gosc który robił mu program mieszka w Koscierzynie gdzies blisko dworca PKP :kox: :kox: :kox:

co mi sie pojeb....o z Sierakojcami :wink4: to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie wyjaśniło...

bo nie widzialem zeby Andrzej podchodził do samochodu w którym ma zrobic chipa, bez diagnostyki.

mało tego, jak zobaczy że jest nie halo to informuje klienta, a jak usterka jest poważna to nie bierze sie za program.

druga sprawa, że na temat gościa z Kościerzyny też słyszałem niezbyt przychylne opinie.

ale jak widac na przykładzie gościa z Kościerzyny, posiadanie hamowni (nawet tej przenośnej) to nie wszystko. można zrobić dobry program bez hamowni, opierając sie na dobrej diagnostyce i wykonaniu logów.

chyba że ktoś lubi widzieć na papierku co ma w samochodzie, to nic nie wadzi żeby podjechać do jednego z pomorskich tunerów (ja na hamownie polecam Strefe Tuningu w Gdyni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) rzadko tutaj zaglądam ciągle brak czasu :confused4: .Widzę że,pisze się o mnie tylko troszkę bez żadnych podstaw nie ładnie tak nie wiedzieć a pisać złe opinie :kwasny: co prawda wyjaśniło się,co mnie cieszy :hi:,szkoda tylko że,na forach niekiedy nie uczciwie i bez pod stawne ....pisane są opinie nie prawdziwe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam Cie Kolego za to co tutaj napisalem. Staralem sie przypomniec sobie dlaczego tak niefortunnie powiazalem Ciebie z gosciem ktory spieprzyl mojemu Koledze program. Tego dnia Kolega byl robic program w Koscierzynie a potem jechal po tym wszystkim po czesci na jakis duzy szrot do Sierakowic, popierd...o mi sie wszystko i dlatego tak brzydko wyszlo z mojej strony. Jeszcze raz przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...