Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Karol czas pokaże czy auto znajdzie innego właściciela mam zamiar moto kupić i jak to jakoś wypali niuńka zostanie w innym wypadku rozstania nadszedł czas, na warszawskie już dawno tylko ja B5 jeżdżę no jeszcze czasem buba ale on ma s4 hehehe

Łukasz dzięki:hi::hi:

dużo do czytania nie było muszę ten wątek ogarnąć foty przywrócić bo po tej przesiadce forumowej jakiś lipton z fotami

Opublikowano

dużo do czytania nie było muszę ten wątek ogarnąć foty przywrócić bo po tej przesiadce forumowej jakiś lipton z fotami

Powywalaj z linków to co na zielono zaznaczyłem

[img width=180 height=135]http://s13.postimage.org/4plw5e7oj/Zdj_cie0424.jpg[/img] jak nie pójdzie to zmień img na IMG:wink:

Opublikowano
  • Autor

dużo do czytania nie było muszę ten wątek ogarnąć foty przywrócić bo po tej przesiadce forumowej jakiś lipton z fotami

Powywalaj z linków to co na zielono zaznaczyłem

[img width=180 height=135]http://s13.postimage.org/4plw5e7oj/Zdj_cie0424.jpg[/img] jak nie pójdzie to zmień img na IMG:wink:

dziękuję pięknie :drinks:

już ogarnąłem i gra gitarra w końcu to jakoś wygląda :banan:

Opublikowano

mam male pytanie jaki Ty masz kod lakieru?:banan:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

masz PW :wink:

---------- Post dopisany 11-07-2012 at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2012 at 18:13 ----------

no i poszły nowe hample i nowe DRL :decayed::decayed::decayed: foto strona 1

Opublikowano

ten 3 pstyk na filimiku to halo w zdesiu ?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

ładna a4, no i z mszany:D może jakiś mini spocik...

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

jak tylko na terenie będę to się odezwę póki co pier.. wawa :decayed:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

chodź A4 to teraz 2 plan teraz rządzi Vitara
SAM_0150.jpg

nie było mnie tu ruski rok a nawet ponad :grin::grin::grin::grin:

niunia śmiga cały czas chodź Vitara rządzi :D:D

dziś z głupia w końcu wziąłem się za niunię ogarnąłem nie działający obrotomierz, brak przeciwmgielnych, brak długich świateł i jeszcze parę pierdoł ale wszystko działa jak należy :decayed:

to mój licznik i dawca gratów

8x34be9d.jpg

to winowajca nie działających obrotów

ou9a8bdd.jpg

u zaś mały rozpierdziel pająka bo długich nie było :facepalm:

mweiltvl.jpg

a na koniec jak to po udanych naprawach zmrożone wódzitsu :banan::kox:

92mrhmxr.jpg

jako że Vitarę na chwilę obecną ukończyłem :jerk:

7wjirkhu.jpg ftxsn7vt.jpg

czas zabrać się za audi w planach póki co zmiana alarmu i lustra składane :kox:

Edytowane przez Góral.tz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.