Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Problem z sruba od termostatu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wczoraj zabralem sie za wymiane termostatu ale po odkreceniu jednej sruby (tej prawej) niemoglem odkrecic lewej. probowalem na kazdy sposob zwykla 10 nasadowa od gory od dolu i niemoglem jej odktrecic jezeli ktos wymienial termostat w silniku adr niech podpowie jak to sciagnac jakim kluczem i w jaki sposob zaznaczam ze niemam kanalu a wszytko wykonywalem od spodu samohodu poniewaz od gory jest gorsze dojscie.Pozdrawiam

Opublikowano

Wiesz co zrób fotkę tego co chcesz odkręcić?

Opublikowano

Sluchaj z temostatem robilem wczora:D i jaja bo oni specjalnie chyba tak zrobili ta nakrtke zeby przyszlo nam sie wkurzac.... Sposob najprostszy 10 na kiju i po krzyku jak nie masz to drugi sposob jest bardzo prosty...klucz tzw szwed taki maly odkreca nakretki chyba do numeru 19 kazdy go ma. Sluchaj ustawiasz sobie rozmiar nasadzasz klucz pionowo na srube, sruba i klucz w jednej lini sciskasz jeszcze dokladnie kluczyk w raczce klucza z reguly jest dziura, wkladasz srubokret krecisz i po sprawie MI puscily i po krzyku...

Opublikowano

srubtermostkx4.th.jpg

Do tej śrubki kluczyk 10 musi być na dłuższym i cienkim trzpieniu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

niesety zabiore sie za to dopiero w sobote niesety zachorowalem ale jak odkrece to pwoiem co i jak odkrecilem jezeli oczywiscie odkrece :P . Pozdrawiam[br]Dopisany: 09 Październik 2007, 21:35 _________________________________________________Witam po dluzszym czasie. Srube odkrecilem ale nie zadnym sposobem ktory byl tu opisany . Srube mialem mocno zapieczono widocznie termostat niebyl wymieniany od nowosci albo bardzo dawno . Do odkrecenia sruby uzylem klucza ktory z dwoch stron ma 10 nasadome i jest zaokraglony jedno ramie jest dlugie a jedno krociutkie ta dluzsza strone nasadzilem na klucz w krotszawsadzilem srubokret i sie udalo ale malio sie srubokret niepolamal tak sie zapiekla. Klucz mnie kosztowal jakies 5 zl ale warto bylo samochod tzryma caly czas temperature 90 stopni jest super :thumbup: JUtro mzoe jak mi sie uda zamieszcze fotki tego klucza. POzdrawiam :a4fan:

Opublikowano

Nasadowy fajkowy?

Opublikowano

Czyli cos z mojej rady wykorzystales :P wiec przyczynilem sie do sukcesu :tongue4: wazne ze sie udalo ja na niedogrzanym silniku jezdzilem dluzsza chwile teraz jestem w szkocji i tu mnie to zlapalo a termostat wymienilem na parkingu wiec kanal nie jest potzrebny pozdrawiam..... jak sie nie ma kluczy to sie kombinuje na wszystkie sposoby srubokret tu kluczyck tu ....a jak nie to zebami i tyle:D Pozdro

Opublikowano
  • Autor

no przyczyniles dzieki wielkie :oklaski: zawsze jakos da rade kanal do tego akurat niejest potzrebny ale zawsze wygodniejszy ja nawet samochodu lekko na lewarku niepodnosilem porpostu udawalo mi sei wejsc :> tereaz wszystko jest ok . Mam jeszce jedno pytanie wiem ze niepowinienem pisac ale jak wy spuszczacie plyn ja odkrecam opaske od weza ktory idzie do termostatu i sciagam go a moze jast jakis latwiesjszy sposob?? :naughty:

Opublikowano

Przy termostacie czy przy chłodnicy to ten sam wąż, mi to nie robi różnicy.

I tak w kanale będzie prysznic jak się wyciąga termostat :naughty:

Opublikowano

prysznic rzecz wazna.... :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.