Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Wyłacznik oświetlenia bagażnika Avant.


Kajkosz

Rekomendowane odpowiedzi

Niedziałała mi lampka bagażnika. Po jej wyjęciu okazało się że luty w niej są pośniedziałe i popękane. Poprawiłem i zaczęła działać.

Niestety działa tylko po włączeniu wyłącznikiem w nią wbudowanym. Powinna się zapalać także po otwarciu klapy.

Czytałem na forum o tajemniczym wyłączniku z kulka, który podobno gdzieś w klapie siedzi.

Rozebrałem tapicerkę klapy ale nie znalazłem żądnego wyłącznika z kulką.

Stwierdziłem tylko że jest czujnik/wyłącznik w zamku - komputer wie od niego o otwarciu klapy i to działa.

Kto miał podobny problem z lampką po otwarciu bagażnika ?

Gdzie szukać i jak wygląda ten wyłącznik przechyłowy (z kulka) ?[br]Dopisany: 09 Październik 2007, 23:56 _________________________________________________Zaczęło działać samo :-)[br]Dopisany: 10 Październik 2007, 15:50 _________________________________________________Wychodzi na to że lampkę odpala wyłącznik w zamku klapy, ten sam który informuje kompa o otwarciu klapy.

Nic innego tam nie znalazłem.

Widać tak jest w nowszym modelu.

----------------------------------------------------

Sprawdziłem dziś dla pewności, odłączając wyłącznik wbudowany w zamek i rzeczywiście to odpowiada za lampkę, oraz informację dla kompa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci doradzić, abyś sprawdził szczelność anteny dachowej. Zaśniedziałe luty w lampie, to znak, że antena przecieka. Możesz nie zauważyć, iż antena cieknie, a jedynym objawem będą zaśniedziałe luty jako efekt wtórny. Miałem tak samo, zacząłem od anteny, skończyłem na lampie.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,17733.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...