Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dlaczego Motul jest lepszy


inta

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm nie chce robic tutaj OT ale w czym ten olej jest taki dobry bo ta cena nie powala na kolana...200pln?? przeciez mobil1 0w40 TD jest o wiele tanszy a ten koles z mercedesa polecal wlasnie mobila... wiec co motul ma takiego, ze jestescie w stanie dac za niego 50pln wiecej? bo sprawdzilem w IC i tam 4l mobila po 159 pln...

to po co robisz OT jak nie chcesz ? Proszę pilnować gdzie się pisze...

wydzielone z http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16625.0.html

[pre_pl][br]Dopisany: Październik 10, 2007, 19:05:42_________________________________________________

to po co robisz OT jak nie chcesz ?

poniewaz ... jednak dotyczy to promocji, w ktorej napisalem posta i dlatego uwazalem, ze pasuje mimo wszystko do wlasnie tamtego tematu... ale skoro juz twierdzisz, ze moj post jest OT tam to ja rownie dobrze przeciez moglbym powiedziec, ze zostal zle wydzielony i znalezc sie w dziale o silnikach bo nie pytalem przeciez o olej do skrzyni biegow i tu to tez nie ma zwiazku...right? chyba ze cos pomijam :confused:

warnwarn.gifpo co te dyskusje ?

[pre_pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt nie patrzylem ze to 5l (mi to i tak rybka bo nie dolewam oleju ale rozumiem, ze dla 2.5 robi roznice)

ale skad taka cena motula murzyn przeciez tam bylo 200pln... mialem na mysli to: Dokladnie MOTUL 8100 X-CESS 5W-40 200pln

wtedy i tak by wychodzilo ze ceny sa porownywalne +-10pln...a po co mi ten dodatkowy 1l oleju...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi ze ceny motula, mobila1 i liqid oil sa porownywalne tak?? srednio 40pln/l

dlazcego te ceny sa wyzsze nic czegos innego?? Bo to sa jedyne prawdziwe full syntetyki.... jak zle zrozumialem pytanie to zadaj konkretene.

PS jezeli chodzi o 200pln za 5l to wychodzi identycznie jak 160 za 4l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liqid oil

liqui moly ;)

tak wiem, ze to sa syntetyki nie zauwazylem tylko, ze motula jest 5l, bo w tym wierszu co mnie interesowal nie podales litrazu i wzialem ustawienia domyslne czyli 4l dlatego sie zastanawialem w czym on lepszy on mobila ale jesli tam jest 5l to wszystko jest jasne :)

PS jezeli chodzi o 200pln za 5l to wychodzi identycznie jak 160 za 4l

nie martw sie, mialem matematyke na studiach i operacje z jak to nazwales 1 i 2 klasy czyli jej podstawy tez mam opanowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za poprawke - zawsze zapominam :kox:

Cytat: Murzyn Dzisiaj o 22:15

PS jezeli chodzi o 200pln za 5l to wychodzi identycznie jak 160 za 4l

nie martw sie, mialem matematyke na studiach i operacje z jak to nazwales 1 i 2 klasy czyli jej podstawy tez mam opanowane

czyli wszystko juz jasne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...