Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] czy ktos ma auto z kołami 205/50 R17 lub 205/55 R17 ?????


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jak w temacie chciałbym zobaczyc na fotce auto na ori zawieszeniu i takim rozmiarze kółka. bede wdzięczny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, teraz mam 205/40 R17 i troche twardo, boje sie o zawias.chce kupic troche wyzsze.moze mi ktos pokazac jak ma 215/50 lub 215/55 R17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, teraz mam 205/40 R17 i troche twardo, boje sie o zawias.chce kupic troche wyzsze.moze mi ktos pokazac jak ma 215/50 lub 215/55 R17

Ty sobie sprawy chyba nie zdajesz z tego co mówisz, myslisz że zakładjąc opony o wiele za duże załatwisz sprawe :D będą obcierać, licznik będzie kłamał itd. Jak Ci jest twardo zmień 17 na 15 w rozmiarze 195/65/15 będzie gitara :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, teraz mam 205/40 R17 i troche twardo, boje sie o zawias.chce kupic troche wyzsze.moze mi ktos pokazac jak ma 215/50 lub 215/55 R17

Ty sobie sprawy chyba nie zdajesz z tego co mówisz, myslisz że zakładjąc opony o wiele za duże załatwisz sprawe :D będą obcierać, licznik będzie kłamał itd. Jak Ci jest twardo zmień 17 na 15 w rozmiarze 195/65/15 będzie gitara :th:

[br]Dopisany: 12 Październik 2007, 06:57 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce1141157420f425.html

Na tym zdjeciu widac opone 215/40 R17 , myslisz ze gdy zamiast 40 bedzie 50 to bedzie cos tarło??? nie wydaje mi sie :P

licznik mnie nie interesuje a 15 nie założe bo felgi zaczynają sie od rozmiaru 17 :)

chce poprostu zobaczyc jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak kombinowałem i prxekombinowałem - zalozylem 225/55 R16 do A4 ze sportowymi sprezynkami . Wynik jest jaki jest nadkola szczelnie wypełnione a prxednie nadkola podjadają mi oponki z przodu na rantach ..tylne zaś powysierały mi plastikowe nadkola na krawedziach .

I wcale nie mam miekko w jeździe .. a wrecz "zatwardzenie" i niepewnosc gdy słyszysz syyk..syykk..podjadanych gum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman musisz mieć złe ET felgi, bo to jest niemożliwe żeby obcierało.

Dobrze jakbyś sprawdził.

no, teraz mam 205/40 R17 i troche twardo, boje sie o zawias.chce kupic troche wyzsze.

Nie wiem nad czym się zastanawiasz to jest zdecydowanie za mały profil do tej szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak pisze spedyt załóż 225/45/17 albo 235/45/17 i będzie git - nie będziesz musiał kombinować z jakimiś kartoflami typ 205/50/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman musisz mieć złe ET felgi, bo to jest niemożliwe żeby obcierało.

jesli ma nizsze sprezyny i za duze kola o ponad 3%, to tutaj cos MUSI trzec.

dokładnie tak jak pisze spedyt załóż 225/45/17 albo 235/45/17 i będzie git - nie będziesz musiał kombinować z jakimiś kartoflami typ 205/50/17

nie wiem moze nie jestem na biezaco, ale kartofle to mi sie zawsze kojarzyly z wysokimi balonami, a w ktorym miejscu 205/50/17 bedzie wyzsze od 235/45/17 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz dwie opony przy sobie żeby zobaczyć różnice ?? bo ja dziś zaleciałem do znajomego handlarza używanymi oponami i miał akurat sporo 225 kilka 235 i jednązajechaną205 to różnica między 235 a 205 jest znaczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja nie wiem co to za 205/50 była... :polew:

205/50 = 205 * 0,5 = 102,5 mm

235/45 = 235 * 0,45 = 105,75 mm

wiec ja nie wiem kto tu z kogo powinien sie smiac :D

chyba ze twierdzisz ze 102,5 mm jest wyzsze niz 105,75 :polew:

W temacie są dwa rozmiary opon 205/50 i 250/55 i prośba o zdjęcia. Dyskusja na temat różnic między innymi rozmiarami zostanie nagrodzona Ostrzeżeniem, chyba że autor zdecyduje się na inny rozmiar.

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman musisz mieć złe ET felgi, bo to jest niemożliwe żeby obcierało.

Dobrze jakbyś sprawdził.

Fele od nowej A6 Et 42 . Ale ....

esli ma nizsze sprezyny i za duze kola o ponad 3%, to tutaj cos MUSI trzec.

właśnie .. jest na styk .. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B5 na 17" koło musi być 225/45R17 najlepiej się będzie sprawowało i nie ma co kombinować z innymi rozmiarami. Ja mam 235/45R17 i przy maks skręcie w lewo opona mi trze o przewód paliwowy :tongue4: Węższe od 225 będą się średnio prezentować :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B5 na 17" koło musi być 225/45R17 najlepiej się będzie sprawowało i nie ma co kombinować z innymi rozmiarami. Ja mam 235/45R17 i przy maks skręcie w lewo opona mi trze o przewód paliwowy :tongue4: Węższe od 225 będą się średnio prezentować :disgust:

Bardzo dużo zależy od ET i od szerokości felgi, a ty żadnych takich danych nie podałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B5 na 17" koło musi być 225/45R17 najlepiej się będzie sprawowało i nie ma co kombinować z innymi rozmiarami. Ja mam 235/45R17 i przy maks skręcie w lewo opona mi trze o przewód paliwowy :tongue4: Węższe od 225 będą się średnio prezentować :disgust:

Bardzo dużo zależy od ET i od szerokości felgi, a ty żadnych takich danych nie podałeś.

Bo ja mówię o ORI felgach a nie jakichś wynalazkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...