Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czarna strzała :))


darus161

Rekomendowane odpowiedzi

hamulce zmien na większe min przód 320mm, tył 288mm

jak cos to wal na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a jakieś rady odnośnie alu? Wybór zawęziłem do dwóch modeli:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-a6-felgi-aluminiowe-16-sto-calowe-5-x-112-i1313408266.html

http://moto.allegro.pl/komplet-felg-aluminiowych-audi-a6-a4-7jx16-et48-i1297528690.html

Tylko czy będą pasowały na koła 205/55 bo nigdzie nie ma takich wymiarów podanych ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie znowu te drugie :decayed: Ale się jeszcze zastanawiam.

Ale najważniejsze pytanie. Czy felgi będą pasowały na oponki 205/55 ? Z tego co czytałem to powinno być ok, ale wole się upewnić :evil:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 11:03_________________________________________________Dobra felgi zamówione:) Jednak te pierwsze :) Te drugie kupił bym 17 lub 18, ale to na lato :) Jak przełożę to się pochwale jak się auto prezentuje :))

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidlowo powinny byc felgi o szerokosci 7J te pierwsze co podales maja 6,5 ale w najgorszym wypadku bedzie troszke mniej opona naciagnieta na feldze co moze powodowac ze auto bedzie sie bujac na boki (opona wtedy troszke inaczej pracuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla opony 205 zalecana szerokość to właśnie 6.5. Minimalna szerokość to 5.5 a maksymalna 7.5. Taką rozpiskę znalazłem na forum :)

A na lato będą chyba 18 :kox: :kox: Ale jeszcze trochę czasu zostało :evil:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 18:30_________________________________________________No dzisiaj przyszły kółeczka na zimę :) Piękne sztuki :) Tylko dekielki były połamane :( W sensie te ząbki i w ogóle się felgi nie trzymają. Jutro do nich zadzwonię może przyślą nowe (wątpię). A jak myślicie, można by je na stałe przykleić np. kropelką ??[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 00:02_________________________________________________A jeszcze jedno :) Jakiś środek do pielęgnacji chromów? Znacie coś dobrego ??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stałe nie przyklejaj bo potem jak wyważysz koła?? Będą musieli wyłamać całkowicie, dzwoń do firmy skąd kupiłeś niech wysyłają nowe, przecież zapłaciłeś za nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur** dzisiaj chciałem założyć nowe kółka i co??!! Rozstaw śrub jest zupełnie inny!! Na aukcji jest napisane, że 5x112 a w rzeczywistości zupełnie inny :( Nie wiem co jest grane. Nie pasują :( Jutro dzwonie i znowu tydzień zmarnowany na odsyłanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur** dzisiaj chciałem założyć nowe kółka i co??!! Rozstaw śrub jest zupełnie inny!! Na aukcji jest napisane, że 5x112 a w rzeczywistości zupełnie inny :( Nie wiem co jest grane. Nie pasują :( Jutro dzwonie i znowu tydzień zmarnowany na odsyłanie ...

przyspawaj felgi a co :D tego na forum pewnie nikt nie zrobił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę dopisać do modów :polew:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:44_________________________________________________Dobra koła odesłane, więc zacząłem szukać jakiś nowych alu :) W poniedziałek będę chciał zamówić. I tak od dzisiaj do czwartku auto stoi u mechanika a później u lakiernika, więc się nie śpieszy:) Takie się chyba nadadzą:

http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-audi-a6-4f0-16-i1287623847.html

Wole się upewnić, niż znowu odsyłać :) Te są chyba ori, więc chociaż mam pewność, że rozstaw śrub się będzie zgadzać:) Szerokość chyba też będzie ok na opony 205.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra auto odebrane od mechanika :) Wszystko powymieniane. W poniedziałek jeszcze jedzie do lakiernika i będzie nówka sztuka :)

Teraz pytanie. Myślę o zamontowaniu jakiegoś dobrego alarmu, bo niestety niczego takiego nie posiadam. I oto co zwróciło moją uwagę:

http://moto.allegro.pl/najlepszy-alarm-powiadomienie-1900m-c-mikrofalowy-i1326985312.html

Ma przyzwoite funkcję. Ale czy zdaje taki wynalazek egzamin? A może jakieś inne propozycję? Na alarm mogę wydać tak 300-500 zł + montaż. Ori alarmu nie chcę, gdyż wydaje mi się, że każdy złodziej wie jak go rozbroić :)

[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 13:14_________________________________________________Pojawiły się nowe buty na zimę:) Siarczysty mróz skutecznie uniemożliwił dłuższą sesję:

50df76ac6f4bcfa5.jpg

Trochę maławe, ale na zimę w sam raz. Na lato planuję 18" oraz jakaś mała gleba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...