Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant s-line


Kr54321

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może czy zderzak przód S4 jest dużo niżej od seryjnego?

Praktycznie nie ma roznicy, jesli jest to naprawde minimalna.

To wada i zaleta :mysli:

Auta fajne :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie nie ma roznicy, jesli jest to naprawde minimalna.

To wada i zaleta :mysli:

eSki nigdy nie roznily sie znacznie od serii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto wygląda jak nowe... oby sie sprawowało ok....gratzzz

108tys. na liczniku (wygląda na prawdziwe). We wnętrzu wyraźne ślady zużycia nosi tylko panelik kierowcy od sterowania szybami ale to podobno typowe dla VW/AUDI. Jaki może być koszt tej części w ASO? Może ktoś z Was wymieniał? Do tego trochę rysek na lakierze, ale nic czego nie dałoby się wypolerować :th:

Aha jeszcze denerwują mnie zarysowania na szybce licznika...jest na to może jakaś rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

108tys. na liczniku (wygląda na prawdziwe). We wnętrzu wyraźne ślady zużycia nosi tylko panelik kierowcy od sterowania szybami ale to podobno typowe dla VW/AUDI.

Ano typowe, ale tez zalezy ile kto korzysta z tych przelacznikow. U mnie jest 209k km na szafie i zadnego zuzycia przyciskow, przelacznikow itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano typowe, ale tez zalezy ile kto korzysta z tych przelacznikow. U mnie jest 209k km na szafie i zadnego zuzycia przyciskow, przelacznikow itp :)

Miałem na myśli obudowę przycisków (same przyciski do sterowania szybami i lusterkami wyglądaja bdb) w okolicy uchwytu do otwierania drzwi. Ma miejscami ubytki ta jakby wykończeniowa warstwa tego elementu.

Jest taka opcja szukaj

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12488.msg152334.html#msg152334

[spedyt][br]Dopisany: 15 Październik 2007, 23:26_________________________________________________Proszę o zamknięcie tematu.

Autko sprzedałem, ale zostaje w rodzinie i będzie jeździć po Krakowie, mam nadzieję nadal bezawaryjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...