Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zbiornik płynu spryskiwaczy i dysze mycia reflektorów


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Według ETKA wężyk S10X3 mm

U mnie wszystkie wężyki od spryskiwaczy są karbowane , plastikowe ... jeżeli to zwykły gumowy wąż to tym bardziej po co przepłacać dwa razy tyle albo lepiej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R masz taki wąż u siebie? :gwizdanie: Co do obejm to chyba odpuszcze jak da radę bez tego. :wink4: I jeszcze jedno. Wg VINu mam u siebie taki zbiorniczek do płynu... 8E0 955 453 BF to w tym wypadku nie muszę szukać innego zbiorniczka? :mysli: Ty miałeś też taki czy coś musiałeś zmieniać? Kolo w ASO powiedział mi, że teraz jest produkowany tylko jedna wersja zbiorniczków - właśnie taki o którym mowa wyżej. :mysli:

A do czego potrzebny jest schlauch 8E0955667 ? :mysli:

Nie, nie mam bo mi to w ASO zakładali.

Co do zbiorniczka, faktycznie jest jeden typ przystosowany na dwie pompki :wink4:

A ten szlauch to de facto taka rułka na szybkozłącze do pompki, nie trzeba tego montować. Poza tym były dwie wersje...

Normalny wężyk tyle , że jest plastikowy i "karbowany" a co za tym idzie lubi się z czasem przetrzeć i kosztuje krocie :wallbash:

Co Ty pitolisz, chyba w życiu tego nie widziałeś. Gruby gumowy wąż, musi trzymać na pompkach, bo w brew pozorom jest tam spore ciśnienie. Zimą go nie rozerwie jak coś przymarznie...

Co do zbiorniczka. Czyli jak mam tą pompkę z Twojej rozpiski to się "włączę" w mój zbiorniczek? :naughty:

Co do rułki. :naughty: Zamówiłem już to a obejdzie się bez tego? To może zaoszczędzę 6 dyszek i skasuję zamówienie. :mysli:

Według ETKA wężyk S10X3 mm

U mnie wszystkie wężyki od spryskiwaczy są karbowane , plastikowe ... jeżeli to zwykły gumowy wąż to tym bardziej po co przepłacać dwa razy tyle albo lepiej ...

Z tym wężem to już sam nie wiem? 30pln za metr węża to jakaś masakra! Ale jak ma jakieś szczególne właściwości to chyba go zamówię bo nie chcę żeby np. w zimie go roz... :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy razy taniej kupisz np.wąż paliwowy np. GATES'a , na pewno nic mu na mrozie nie będzie :confused4: ... ale to Twój wybór :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy razy taniej kupisz np.wąż paliwowy np. GATES'a , na pewno nic mu na mrozie nie będzie :confused4: ... ale to Twój wybór :wink4:

No muszę obejrzeć ten wąż w ASO i oblookać inne. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy razy taniej kupisz np.wąż paliwowy np. GATES'a , na pewno nic mu na mrozie nie będzie :confused4: ... ale to Twój wybór :wink4:

No muszę obejrzeć ten wąż w ASO i oblookać inne. :wink4:

W ETCE jest podany nr i że 5m. Dopytaj w ASO a jak nie będą wiedzieć to się upieraj że to cena za 5m :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ETCE jest podany nr i że 5m. Dopytaj w ASO a jak nie będą wiedzieć to się upieraj że to cena za 5m :decayed:

Tomek nie wierz temu co pisze w ETKA ... to tak jakbyś wierzył w każde słowo co ja powiem :cool1: :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ETCE jest podany nr i że 5m. Dopytaj w ASO a jak nie będą wiedzieć to się upieraj że to cena za 5m :decayed:

Tomek nie wierz temu co pisze w ETKA ... to tak jakbyś wierzył w każde słowo co ja powiem :cool1: :gwizdanie: :kox:

Przecież piszę że ma dopytać w ASO :cool1::tongue4:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 21:59_________________________________________________I jak z tym wężem wyszło akjam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...