Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z podgrzewanymi ?? fotelami w B6 Avant


darus161

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:)

Mam problem z podgrzewanymi fotelami. Mianowicie wydaje mi się, że nie grzeją. Oczywiście włącznik mam :) Sprawdziłem bezpiecznik (44) i okazało się, że go tam nie ma. Pomyślałem, że ktoś pewnie go wyciągnął i zapomniał kupić nowy. Ale co się okazało?? W środku w ogóle nie ma tych blaszek do trzymania bezpiecznika. Zobaczyłem więc jak fotele są podłączone:

d55c1b1d2a67f768.jpg

Czyli wychodzi na to, że chyba jest ok? Jeden kabel do regulacji podparcia lędźwiowego (takie jakby pompowanie), a drugi do grzania. Tak jest?? Więc co z bezpiecznikiem?

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz włączniki i podłączone, to może ktoś dokładał na orginalnych gratach i bezpiecznik zrobił w innym miejscu. posprawdzaj pozostałe, a może wogóle jest w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chyba raczej nie masz grzanych stołków powinna byc tam zielona kostka :no:

w tej chwili pewnie masz regulacje lędzwi i podświetlenie stóp pod fotelem kierowcy

no chyba że ktoś w tej kostce podłączył grzanie w co wątpie

klimatronik zawsze można zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabeli są cztery ale dwa od zasilania mat grzewczych i dwa od czujnika.

Bzdura. Od grzania jest zielona kostka, której w tym aucie nie ma. Jeżeli Kolega ma auto od niedawna, grzania wcześniej nie używa to może mieć tylko panel ze sterownikami grzania, który ktoś wcześniej wymienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzane d*py mogły być dokładanei ktoś je podłączył zupełnie inaczej niż być powinny. Musisz dokładnie popatrzec jakie kabelki docierają do fotela. Jeśli się nie myleto powinny być 2x prąd i 2x masa w sumie 4 kabelki.

..skoro kolega pisze że ma lędzwie to już 2 kabelki a do grzania potrzebne 4 ,w kostce na fotce widać tylko 4 więc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że tak jest. Po włączeniu zapłonu powinieneś mieć prąd na jednym a jak załączysz podgrzewanie powinien być prąd 2.

Ja miałem z tym tematem niezły zgryz bo u mnie też ktoś grzańce dokładał i np. jedna mata była zależna od drugiej, prądy były pobrane z przełącznika świateł przeciwmgielnych i złączki kabli były tak badziewne że jak nie znikał prąd to masa he he

Wszystko od nowa polutowałem zaizolowałem termokurczami i zaczęły grzać.

Przypuszczam że będziesz się musiał pomęczyć trochę sam.[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 17:51_________________________________________________a ja mam wyciętą zieloną kostkę kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...