Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ziemii Holenderskiej!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to kolejny do listy :decayed: To o której się spotykamy? 11?

1. Patryś + 1

2. Zakwa + 1

3. Tomasz Dryk + 1

4. laki83 + 1

5. RS ?

6. Damian866 ?

7. KubekA4

Opublikowano

Patryś, bo nie mogę z kalkulatora odczytać...

Wytłumacz jeszcze raz kiedy, o której i gdzie to jest. Jest to impreza 1 czy 2 dniowa?

Napisz też gdzie chcecie sie spiknąć ( adres)

Pozdro

Rs

Opublikowano

MI.V.W Event 2013

Lotnisko Valkenburg, 1e Mientlaan/Wassenaarseweg 75, 2223 LA Katwijk

4.08.2013 r. godz 9.00-17.00 Event jednodniowy :kwasny:

Proponowałbym spotkać się w Katwijk ul. Wassenaarsweg 61 przy drodze N206 tam jest restauracja jakaś i parking gdzie można się razem spotkać i pojechać dopiero na teren lotniska. Co wy na to? http://goo.gl/maps/i1sdf

Godzina 11.00-11.30 można się spotkać i jechać razem. :wink:

Opublikowano

Hejka ja bym proponował gdzieś o 12 te spotkanie bo też mam gdzieś 130km .

Opublikowano

No to może być 12 mi tam obojętne. :wink:

Opublikowano

mi pasuje

Opublikowano

Pany, co to +1 ? Kobiety bierzecie?

Opublikowano

Dokłądnie. Kobietki sobie a my autka :decayed:

Opublikowano

Będzie ktoś może leciał od Utrechtu????

ps. W ogóle się zastanawiam,czy nie wyruszyć rano tj. koło 9tej ,bo córcia i tak nie śpi od 6;30 :facepalm: , a i kilometrów mam sporo:wink:

Opublikowano

Z Utrechtu sporo? Koło 60-70 zależy jak pojedziesz. Ja mieszkam w Aalsmeer więc rzut beretem :decayed:

Opublikowano

No ja bym musial duzo wczesniej wyjechac. 350 km :facepalm: Leci ktos od Venlo?

Opublikowano

Kolega zakwa jest z Oss.

Opublikowano
Będzie ktoś może leciał od Utrechtu????

ps. W ogóle się zastanawiam,czy nie wyruszyć rano tj. koło 9tej ,bo córcia i tak nie śpi od 6;30 :facepalm: , a i kilometrów mam sporo:wink:

ja jestem z harmelen koło utrechtu..to mozemy sie spiknać gdzies po drodze

Opublikowano

To ty ciuliku tak blisko mieszkasz mnie i nic nie pisałeś. :foch:

Opublikowano
To ty ciuliku tak blisko mieszkasz mnie i nic nie pisałeś. :foch:

ej pito nieogolona ja tu cały czas mieszkam.juz wtedy jak sie spotkalismy wtedy w delft.to trzeba było sie zainteresować i zapytać:wink:

Opublikowano

No to panowie :decayed:

Godzina 12.00 - Katwijk ul. Wassenaarsweg 61 przy drodze N206 i lecimy razem na teren lotniska http://goo.gl/maps/i1sdf

:banan:

Na spóźnialskich chwilkę zaczekamy. Jakby co to dzwonić do mnie +31 645 995 374

Opublikowano

Dobra, to potwierdzam, niestety bez zonki.

Mam zamiar o 8:00 wyjechać, - zobaczymy jak wstane..

Opublikowano

Ja za 30min wyjeżdżam z żoną i córcią:wink:

Opublikowano

Do mnie powinien zaraz Wojtek przyjechać, jakaś kawka i lecimy dalej :-D

Opublikowano

Nie wyrobie sie na 12 bo żonce spontanicznie sie zachcialo tez jechać jak stałem w drzwiach i musiałem na nią czekać.... :/

Mam jeszcze jakieś 130 km

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.