Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Ziemii Holenderskiej!


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja narazie odpadam całkowicie.

Szukam innej roboty. Nie wie ktoś o czymś dla pary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co niema chetnych na zlot w DE???

---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ----------

Patryś jak tam praca, znalazłeś już coś?

---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ----------

Patryś jak tam praca, znalazłeś już coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie, planujemy maly urlopik nad NL mozem, czy mozecie polecic jakies fajne miejscowosci?

---------- Post dopisany at 05:35 ---------- Poprzedni post napisany at 05:35 ----------

Witam,

Panowie, planujemy maly urlopik nad NL mozem, czy mozecie polecic jakies fajne miejscowosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ekipa. Możliwe że w tym lub przyszłym mies wracam do NL to się skręci jakiegoś spocika :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dziś miałem tel z NL czy jestem zainteresowany powrotem i mają jeszcze dzwonić zobaczymy co tego będzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisnij do holendii bo nuda tu jak cholera .. holendrzy tylko headbag-ami jezdza :P

:hi:

Udalo sie pare spotów zorganizowac, ale tak ogólnie to w tym temacie w NL jest lipa :facepalm:

Próbowalem to kiedys rozkrecic, dzwonilem do ludzi, pisalem pw ale nie udalo sie :thumbdown: wiec chyba bedziesz sie musial do nudy przyzwyczaic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę często po Holandii w tym tygodniu będę w okolicy Dordrechtu.

Jak ktoś spotka zestaw Repińskiego,to Pozdrawiam z Kościerzyny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisnij do holendii bo nuda tu jak cholera

I d*pa nie wyszło. Szukam dalej. :facepalm: Jakby ktoś coś wiedział o pracy dla pary młodych ludzi dawać znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ekipa jestem w NL można myśleć coś o jakimś spociku w cieplejszy dzień. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko czekać na pogodę bardziej sprzyjającą i działamy :decayed:

---------- Post dopisany 08-03-2013 at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 13:29 ----------

Ekipa co myślicie o jakimś spociku po świętach wielkanocnych? Z kolegą Zakwa który był kiedyś na spocie razem ze mna audi 80 teraz ma a6 myślimy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , tak jak Patryk napisał jestem również chętny na spota tylko z terminem się dogadać , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko mozna cos po swietach wykabinowac, laki83 juz tez chyba z pl do tego czasu wróci :eusathink:kolega RS z de tez moze wpasc:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już by było parę osób. Do świąt dużo czasu to może jeszcze ktoś się znajdzie chętny. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze dolaczymy sie do holenderskiego forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...