Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Ziemii Holenderskiej!


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!! Melduje się na spoty mieszkam w NL Zaandam/Amsterdam:) jak gdzieś coś to dawajcie cynka:)


Proponuje z organizować jakieś spotkanie, ktoś chetny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOge być ja jak wróce z urlopu ( 3 Tygodnie) :)

(zamieszkuję Vlaardingen)

Edytowane przez strazak990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare postow wczesniej macie moj numer tel i jest mini grupa na whatsappie jesli ktos uzywa.. ale tez nie udalo nam sie zgrac na spota hehe.. ja Amsterdam/Alphen, ale wlasnie zaczynam wakacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie problem tu jest zawsze ten sam, albo komus data nie pasuje, albo ma za daleko itd. itp

Więc moja propozycja taka niech każdy podrzuci pomysł gdzie najlepiej by mu pasowało sie spotkać i z tego znajdziemy może jakąś miejscówkę gdzie wszystkim pasuje ( wyliczymy jakąś średnią :wink: )

Ja mogę w każdą niedzielę (resztę tygodnia pracuję) pasi mi Haga lub okolice aczkolwiek myślę że podjechać nawet 100km też nie stanowi jakiegoś wielkiego problemu kwestia wcześniejszego ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Ja mieszkam miedzy wami w takim razie Okolice Tilburga ale po Belgijskiej stronie(do granicy mam 1 km) dla mnie tez nie problem aby podjechac nawet jak by mial byc kawalek. Mam jeszcze 2 osoby ale oni na urlopach do konca wrzesnia. Mi pasuje kazdy weekend po wczesniejszym ustaleniu.


I jak pany kiedy i gdzie? Konkrety dawac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kolejna osoba na 4-5 aut juz mozna sie fajnie spotkac. Co powiecie na Brede?! W niedziele? Powiedzmy pod Ikea a dlej sie pomysli ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja bym proponował jakieś miejsce gdzie można bez problemu zaparkować i pogadać Breda nie stanowi żadnego problemu ale znając parkingi na IKEA to będzie po prostu ciasno.

Najlepszy by był jakiś parking gdzie można bez problemu się zaparkować.

Proponowałem wcześniej żeby się spiknąć na torze w Zandvoort można przy okazji popatrzeć jak śmigają po torze, kwestia tylko czy nie będzie jakiegoś evenementu bo wtedy może być płatny wjazd na teren toru.

Ewentualnie jak ktoś zna gdzieś jakiś duży parking to też może być.

Proponuję spiknąć się w tę niedzielę 11 września no tylko kwestia ustalenia miejscówki.

Wrzucajcie propozycje :)

Circuit Park Zandvoort więcej info na http://www.cpz.nl/nl/home

http://www.cpz.nl/nl/park-info


upw7u22p.jpg

Ewentualnie może być jakiś parking na trasie przy autostradzie jak ktos zna cos takiego

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ikei na dachu nigdy nikogo nie ma a miejsca sporo. Pozniej mozna sie przeniesc. To tak odemnie. Co z rezzta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany tak z innej beczki. Jestem zameldowany w NL i przyszedl mi podatek drogowy za samochod:( jest mozliwosc jakos nie placic tego podatku? dodam ze mam diesla a juz wiadomo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany tak z innej beczki. Jestem zameldowany w NL i przyszedl mi podatek drogowy za samochod:( jest mozliwosc jakos nie placic tego podatku? dodam ze mam diesla a juz wiadomo :facepalm:

Radze Ci to płacic kolego bo beda potem gorsze koszta niz rachunek za podatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz auto na holenderskich numerach to płać podatek i nie kombinuj bo karę odczujesz dużo bardziej na kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...