Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Ziemii Holenderskiej!


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

i podatek Ci przyszedł na to auto ??? :huh:

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to coś się musiało zmienić bo ja byłem zameldowany i miałem auto na PL blachcach ponad 3 lata żadnego podatku nie dostałem.

Dużo Ci tego podatku przysłali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momecie kiedy masz meldunek, konto bankowe badz w jakim kolwiek stopniu jestes powiazany z Nl nie masz wyjscia i musisz go zaplacic. Przeczytaj dobrze pismo bo masz termin i jak sie spoznisz to sa mega odsetki... Za 2 litrowego diesla w nl nie malo przyszlo napewno.. Dlatego mieszkam w Be sporo roznic..

andyl miales po prostu szczescie ze cie nigdzie nie zlapali. Od poczatku tego roku gruubo sie wzieli za wszystko obce tablice.

Wracajac do spota mialo cos dzis byc i co? widze ze z takim podejsciem wiekszosci chyba nic z tego nie bedzie..

Edytowane przez Jachyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak dobrze jak na Nl... pozostaje miec nadzieje ze sie nie doszukaja i nie bedziesz musial placic do tylu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2009 jeżdżę na żółtych blachach więc mogą sobie szukać.

W takim wypadku sporo się zmieniło w tym temacie.

440€ to standardowy podatek za diesla, sprzedać klekota i kupić sobie benzynkę na żółtych blachach.

Co do spota to tutaj jak zwykle chętnych kupa ale jak przyjdzie co do czego to d*pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedac ciezko bo troche kasy wlozylem juz w auto i tez dlugo szukalem samochodu ale z 2 strony ten podatek to porazka:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istotne czy byles zameldowany czy nie. Jezeli tu pracowales predzej badz miales konto bankowe na ktore byly stale wplywy moga sie uprzec i dociekac sie podatku wstesz jezeli potwierdza ze masz auto od czasu kiedy tu jestes .. Holandia naprawde chory kraj pod tym wzgledem.

To chyba bedzie trzeba sie zgadywac w mniejszej grupie?!:>

Jezeli jest ktos z was zainteresowany to wybieram sie na impreze Cars & Coffe Nederland. Jak cos mozna sie tam zgadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa to od 10 do 13. Chce byc tam ok 11 wiec jak bys sie zdecydowal daj znac sie gdzies umowimy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w NL jesli nie zapinasz po 50k rocznie, nie ma sensu meic diesla.. ja place 500/kwartal za 3.0tdi... sredni biznes... nie mowiac juz o ubezpieczeniu.. kolejne 170/miesiac... NL to chyba najdrozszy kraj w europie jezeli chodzi o oplaty za auto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak by nie bylo Holandia chory kraj pod tym wzgledem. Ja za 2.0 diesla w Be place tyle Rocznie sztybor co ty na 3 miesiace...


I pany jak spotykamy sie w koncu ? Zaraz bedzie zima i d*pa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...