Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ziemii Holenderskiej!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

i podatek Ci przyszedł na to auto ??? :huh:

Edytowane przez andynl

Opublikowano

Tak bo musialem sie zameldowac.

Opublikowano
  • Autor

No to coś się musiało zmienić bo ja byłem zameldowany i miałem auto na PL blachcach ponad 3 lata żadnego podatku nie dostałem.

Dużo Ci tego podatku przysłali?

Opublikowano

W momecie kiedy masz meldunek, konto bankowe badz w jakim kolwiek stopniu jestes powiazany z Nl nie masz wyjscia i musisz go zaplacic. Przeczytaj dobrze pismo bo masz termin i jak sie spoznisz to sa mega odsetki... Za 2 litrowego diesla w nl nie malo przyszlo napewno.. Dlatego mieszkam w Be sporo roznic..

andyl miales po prostu szczescie ze cie nigdzie nie zlapali. Od poczatku tego roku gruubo sie wzieli za wszystko obce tablice.

Wracajac do spota mialo cos dzis byc i co? widze ze z takim podejsciem wiekszosci chyba nic z tego nie bedzie..

Edytowane przez Jachyr

Opublikowano

Duzo bo az 440 euro na kwartal za diesla 2.0.

Opublikowano

To i tak dobrze jak na Nl... pozostaje miec nadzieje ze sie nie doszukaja i nie bedziesz musial placic do tylu..

Opublikowano

Do tylu nie bo nie bylem wczesniej zameldowany w NL.

Opublikowano
  • Autor

Od 2009 jeżdżę na żółtych blachach więc mogą sobie szukać.

W takim wypadku sporo się zmieniło w tym temacie.

440€ to standardowy podatek za diesla, sprzedać klekota i kupić sobie benzynkę na żółtych blachach.

Co do spota to tutaj jak zwykle chętnych kupa ale jak przyjdzie co do czego to d*pa

Opublikowano

Sprzedac ciezko bo troche kasy wlozylem juz w auto i tez dlugo szukalem samochodu ale z 2 strony ten podatek to porazka:(

Opublikowano

Nie istotne czy byles zameldowany czy nie. Jezeli tu pracowales predzej badz miales konto bankowe na ktore byly stale wplywy moga sie uprzec i dociekac sie podatku wstesz jezeli potwierdza ze masz auto od czasu kiedy tu jestes .. Holandia naprawde chory kraj pod tym wzgledem.

To chyba bedzie trzeba sie zgadywac w mniejszej grupie?!:>

Jezeli jest ktos z was zainteresowany to wybieram sie na impreze Cars & Coffe Nederland. Jak cos mozna sie tam zgadac.

Opublikowano
  • Autor

O której może bym się wybrał

Opublikowano

Trwa to od 10 do 13. Chce byc tam ok 11 wiec jak bys sie zdecydowal daj znac sie gdzies umowimy. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

A to w sobotę czy w niedzielę jest?

Opublikowano

Sobota 17-go sprawdz na fb wszystko masz opisane.

Opublikowano
  • Autor

No to lipa w sobotę pracuję

Opublikowano

To zrob sobie jedna sobote wolna :)

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie da rady terminy naciągnięte jak stringi ;-)

Opublikowano

w NL jesli nie zapinasz po 50k rocznie, nie ma sensu meic diesla.. ja place 500/kwartal za 3.0tdi... sredni biznes... nie mowiac juz o ubezpieczeniu.. kolejne 170/miesiac... NL to chyba najdrozszy kraj w europie jezeli chodzi o oplaty za auto..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No jak by nie bylo Holandia chory kraj pod tym wzgledem. Ja za 2.0 diesla w Be place tyle Rocznie sztybor co ty na 3 miesiace...


I pany jak spotykamy sie w koncu ? Zaraz bedzie zima i d*pa..
Opublikowano
  • Autor

W Holandii wirus wszyscy na chorobowym

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.