Spoty Ziemii Holenderskiej!

andynl

Tygrys, cos mi sie wydaje ze d..pa z tego bedzie :confused4: a powodem jest brak chetnych

To po choooj "chetni" sie chajtali :decayed:

...a tak na powaznie- niema zadnego terminu ktory by pasowal zeby sie chetni znalezli?

To po choooj "chetni" sie chajtali :decayed:

kogo masz na mysli? :mysli:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 21:58_________________________________________________ja mialem na mysli reszte :tongue4:

To po choooj "chetni" sie chajtali :decayed:

kogo masz na mysli? :mysli:

...tego z siedzeniami ze skaju.... :polew:

Koledzy mam propozycje.

Mam miejsce gdzie mogli byśmy połączyć swe siły i wspólnie organizować zloty.

Dokładnie

Jako ze dotąd tylko Norka był u nas na zlotach wypadało by to naprawić i wkocu zorganizowac cos na większa skale. Co Wy na to?

Wydaje mi się ze nasza pasja do Audi oraz to ze razem mieszkamy w Holandii możne doprowadzić do czegoś, co pozwoli nam niejednokrotnie mile spędzić czas, wypić browarka ,oszamac cos z grilla, no i oczywiście macanko samochód. :) :) :)

VagKlub-Holandia- forum powstało nie dawno i jest fazie ciągłego ulepszania i budowania struktury.

Wiec nie zniechęcajcie się na dzień dobry. Wiem ze swojego doświadczenia, ze wygodniej jest ustawiać się na spotkania na własnym forum czyli tu. Ale idea założenia forum jest zjednoczenie miłośników i pasjonatów całej grupy Vag, co z pewnością odbije się na jakości spotów.

Jeśli jednak uznacie ze to kiepski pomysł, ok , zrozumiem. Co oczywiscie nie zaprzeczy temu ze chętnie na spot z wami bym się wybrał. Pozdrawiam Sycko

Szkoda ze mnie niebylo w Belgii bylem akurat w Polsce jak mielsicie spocik ale chetnie sie przejade a nie jak kolega napisal wczesniej ze tylko na pisaniu sie skonczy podawac termin i data i juz.Teraz jest dluzszy weekend moze cos w ten weekend wymyslimy co Wy na to??

jaki spocik? :mysli:

jeżeli ktokolwiek na spota chętny to nie wstydzić się pisać tutaj bądź do mnie lub Marka sms bądź telefonicznie uzgadniać[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:50_________________________________________________

Koledzy mam propozycje.

Mam miejsce gdzie mogli byśmy połączyć swe siły i wspólnie organizować zloty.

Dokładnie

Myślę że pomysł jak najbardziej trafiony ale prócz tego forum na którym nie każdemu pewnie będzie chciało się logować warto również umieszczać informacje tutaj w tym właśnie wątku :good:

Oczywiscie jestem jak jak najbardziej za. Forum staram sie tak tworzyć by było ono czytelne i intuicyjne w obsłudze,wiec wszelkie uwagi są bardzo mile widziane. Jesli chodzi o rejestrację to sprowadziłem ta czynność do minimum, I nie

zajmie ona dłużej niż minutę.

pomysl jest :good: :good: :good: moze w koncu uda sie to rozkrecic :) bo jak narazie to troche tu bieda :confused4:

a bedzie mozna pisac po polsku? :mysli: :>

a bedzie mozna pisac po polsku? :mysli: :>

:sarcastic:

jak NypaL pozwoli.... :decayed:

....a zapomnialem- to klub a nie team- chyba ze to to samo.... :cool1:

mogę się zarejestrować wieczorem tylko jak jebne temat z moją suką to będzie miał więcej znaków niż wszystkie inne na forum razem wzięte :decayed:

Zarejestrowałem się też, ale szczerze mówiąc zaglądać tu i tam, srednio mi pasuje, geen tijd ;) Moja szmaciara miała w weekend próbę na trasie do Polski, jak spałem, mój kumpel holender pocisnął 210 km/h przez Niemcy. Myslałem, że tyle nie pójdzie :) Kiedy jakis gryl? :) Od razu piszę, kiedy łykendy mam zajęte, 13-18.05 jestem w Mediolanie swiętować z Milanem mistrzostwo Włoch :evil: , i 22 czerwca na cztery tygodnie do Polski. Reszta jestem dostępny.