Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,ja się pisze na ostatni łikend kwietnia to jest 29 lub 30,godzina bez znaczenia bo dopiero wtedy będe w Polsce,co koledzy na to? :mysli:

jak nic nie wyskoczy to ok :good:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 17:06_________________________________________________Panowie czy ktoś z okolic Koszalina ma Vaga ??

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja mam a co trzeba??

Opublikowano

kolego a ile u ciebie kosztuje podłączenie vaga :wink4:

Opublikowano

Witam,ja się pisze na ostatni łikend kwietnia to jest 29 lub 30,godzina bez znaczenia bo dopiero wtedy będe w Polsce,co koledzy na to? :mysli:

jak nic nie wyskoczy to ok :good:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 17:06_________________________________________________Panowie czy ktoś z okolic Koszalina ma Vaga ??

Też posiadam jak coś potrzeba :hi:

Opublikowano
  • Autor

dla ciebie ze blisko mieszkasz to browark starczy :hi:

Opublikowano

ja mam a co trzeba??

Witaj

Chcę skasowac servis bo metody z guziczkami u mnie nie działają :wallbash: :wallbash: ( a kolega to z Lasek :) )

Opublikowano

dla ciebie ze blisko mieszkasz to browark starczy :hi:

to kiedy i gdzie możemy się spotkać pozdro

Opublikowano
  • Autor

tak z lasek

a co do serwisu to na 100 % klawiszami skasujesz bo ja mam ten sam rocznik i taki sam licznik i kasuje umowmy sie na czwartek tak po 16 ok napisz na pw to podam ci moj nr ok

Opublikowano

poszło na pw

Opublikowano

kolego a ile u ciebie podłączenie :cool1:

jak coś to daj na pw info :evil:

Opublikowano

Panowie to kiedy jakieś spotkanko w okolicach Koszalina

Z kolegami marcin120383 i e2rdd23 już się poznalismy więc może warto się poznac z innymi posiadaczami oooo z okolic :rolleyes:

e2rdd23 jeszcze raz dzięki za pomoc :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

nie ma problemu panowie :hi: milo było sie poznać no spocika można zrobic w sobote jakiegos

Opublikowano

albo niedziela też jest dobra :kox: :kox:

Opublikowano

jak na razie to my trzej jesteśmy a reszta :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

w niedzielę będę w Bagiczu w razie czego, czarna A4 B5, numerki ZKO 60TS :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja jak sie wykuruje to tez pojade na BAGICZ

Opublikowano

kolego, pamiętasz jak o kacie moim rozmawialiśmy, żeby go wywalić? no to ostatnio wywaliłem... wycinam puche, a tam pusto... już ktoś przede mną mądrzejszy był, tylko dziwi mnie jedno: jak gość zaspawał tą puszkę? ona ma idealne spawy, wyglądają jak oryginał. Albo po prostu odkręcił go, łomem wykruszył i wywalił ;( biedny kat, a mógł jeszcze kilka PLNów przynieść pod choinkę :decayed:

Opublikowano

Witajcie

Też chcę wywalic kata tylko nie wiem kto profesjonalnie w Koszalinie by mi to zrobił ;( ;(

Opublikowano

jedz do czekaja na szczecinskiej, ja tam wywalalem, profi robota. nie jedz tylko do dziadkow tlumikarzy co przyjmuja na szczecinskiej, ale tam gdzie ten samolot stoi z wospu,bo oni to nie ogarniaja w ogole o co chodzi i chca nie wiadomo jaka kase, na wszystko stękaja,ze dostep c**jowy itd.

Opublikowano

jakie są plusy wywalenia kata :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.