Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,ja się pisze na ostatni łikend kwietnia to jest 29 lub 30,godzina bez znaczenia bo dopiero wtedy będe w Polsce,co koledzy na to? :mysli:

jak nic nie wyskoczy to ok :good:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 17:06_________________________________________________Panowie czy ktoś z okolic Koszalina ma Vaga ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,ja się pisze na ostatni łikend kwietnia to jest 29 lub 30,godzina bez znaczenia bo dopiero wtedy będe w Polsce,co koledzy na to? :mysli:

jak nic nie wyskoczy to ok :good:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 17:06_________________________________________________Panowie czy ktoś z okolic Koszalina ma Vaga ??

Też posiadam jak coś potrzeba :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam a co trzeba??

Witaj

Chcę skasowac servis bo metody z guziczkami u mnie nie działają :wallbash: :wallbash: ( a kolega to z Lasek :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to kiedy jakieś spotkanko w okolicach Koszalina

Z kolegami marcin120383 i e2rdd23 już się poznalismy więc może warto się poznac z innymi posiadaczami oooo z okolic :rolleyes:

e2rdd23 jeszcze raz dzięki za pomoc :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, pamiętasz jak o kacie moim rozmawialiśmy, żeby go wywalić? no to ostatnio wywaliłem... wycinam puche, a tam pusto... już ktoś przede mną mądrzejszy był, tylko dziwi mnie jedno: jak gość zaspawał tą puszkę? ona ma idealne spawy, wyglądają jak oryginał. Albo po prostu odkręcił go, łomem wykruszył i wywalił ;( biedny kat, a mógł jeszcze kilka PLNów przynieść pod choinkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Też chcę wywalic kata tylko nie wiem kto profesjonalnie w Koszalinie by mi to zrobił ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz do czekaja na szczecinskiej, ja tam wywalalem, profi robota. nie jedz tylko do dziadkow tlumikarzy co przyjmuja na szczecinskiej, ale tam gdzie ten samolot stoi z wospu,bo oni to nie ogarniaja w ogole o co chodzi i chca nie wiadomo jaka kase, na wszystko stękaja,ze dostep c**jowy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...