Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Auto Mojsiuk Koszalin (czyli Mercedes Mojsiuk) :D ....Robią mojemu Bratu 123 CE i powiem ci że Kox... najlepszy Lekiernik w Zachodniopomorskim :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1: :cool1: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mojsiuk raczej bedzie zbyt drogi na ta zabawe,niechcem tanio tylko dobrze ale sam fakt ze to autoryzowany servis merca troche straszy,zapytac zapytam o cene i zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Najlepszy lakiernik na Zachodniopomorskie to chyba Matej-Kom w Darłowie. Tam robią każda fure profesjonalny sprzęt i komora wszystko co potrzebne w prawdziwej lakierni. Pozdrawiam[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 20:41_________________________________________________witam :)mialem chwilowy przestuj na forum... kiedy jakiegos spota jeszcze zrobimy??widze ze wiecej ludzi sie z koszalina ujawnilo:)mozna zrobic jakies male spotkanie np. w Forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w innych miastach mają ściśle określony dzień, godzinę i miejsce, kto chce przyjeżdża

a u nas tylko i wyłącznie propozycje

wiec jak już wcześniej proponowałem, zróbmy sondę kto komu, gdzie i októej pasuje

mi w tygodniu, od pn do pt, od 16 :gwizdanie:

odnośnie koszalińskiego tunera to sie nie wypowiadam, od czasu jak na moje pytanie udzielił mi odpowiedź:

" ile mocy wyciagnie się z golfa 4 tdika? odpowiedział 150ps" nie zapytał czy to ori 90, 100, 110,itd :confused4:

a jakbym przyjechał ARLem to też 150PS?? :gwizdanie: :kox:

środa ? po 16 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze jutro ;) nie tak pozno w nocy ,tylko np po obiedzie o 15 na placu pod amfiteatrem? :)

a co do jakiegos stalego terminu ,to w srode po 16, np 0 16.30 moze byc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj, ciekawie sie zapowiada, moze cos bedzie z tego jutro ; ) wezme aparat jak nie zapomnę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jutro chyba o 15? chyba,ze moze Kolega z darlowa chcialby inaczej i wpadlby rowniez!

w italii chyba nie za goraco teraz, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...