Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi o 18 tez pasuje.

jak narazie jest nas dwoch :kox: :kox:

ale mysle ze zjedza teraz wszyscy obiad i siada na forum to powinno nas byc wiecej....

jesli chodzi o miejsce to chyba najlepiej gdzies w zadaszonym garazu, a tu pola do popisu nie ma, wchodzi w rachube albo forum albo kosmos....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja też bym sie pisał na 18 ale do forum nie jade bo tam dzisiaj o tej godzinie bedzie kocioł straszny bo i vw maniacy beda i z klubu bmw i hondziaże też wiec forum odpda.

A jak na nas trochę kropli mżawki spadnie to to chyba sie nie rozpuścimy co? ja proponuję parking przy Makto jet duży a i może zajdziemy miejsce pod daszkiem a jak nie to pod chmurką na 100% bedzie.

Mirek S jak bedziesz na spocie to weź ten czujnik o którym rozmawialiśmy ok dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu na koncu koszalina chcecie sie spotkac? ja proponuje parking kolo amfiteatru, co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z chęcią ale na 18 nie dotre do koszałka, więc jakby ktoś w tygodniu miał ochote też to się pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic... ehe po prostu norma :wink4:

Z chęcią bym dziś zawitał ale nie każdy jest cały tydzień w koszalinie, niektórzy koledzy też nie mają czasu w weekend więc jakby byli chętni w tygodniu to można by zrobić mini spota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam pytanie czy pasowało by wam dzisiaj o 17:30 na makro?? bo nie ukrywam ze jak na 18 bedzie to ja max bede mógł być z 20 min.

A za spotem w tygodniu to i ja jestem za i dopasuje się

Wiec ustalcie dzień i godzine i spotkamy sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, ustawiacie sie na 18, a teraz widze,ze godzine przed zmieniacie godzine, gratuluje spota na koncu koszalina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fusse kolego ja zaproponowałem godzine nie musiałes byc na 17 30 mogłeś przyjechać na 18 i nic by sie nie działo a tak bylo nas znowu 3 :kox::confused4:

Widzę że co nie którzy to jak kobieta musi mieć ustalony dzień i godzinę duzo wczesniej bo inaczej ma problem no trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...