Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jarmary jak byś trzymał bezpieczną odległość to być nie skasował przodu.. zapodaj foty...

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

insane_Infinity kolega ma racje

tak tak zapodaj foty krasz testu to podyskutujemy co mamy i w czym mozemy pomuc by tanio i dobrze naprawić :evil:

Opublikowano

Każdemu może się zdarzyć zagapić no trudno :confused4: dokładnie pokaż foty przy takiej prędkości to chyba nie jest tak źle :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie i Panie wszysttkiego najlepszego z okazji świat Bożego Narodzenia i szalonego Sylwestra wszystkim życzę. :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks::piroman: :piroman: :piroman: :piroman: :piroman::banan: :banan: :banan::banan1: :banan1: :banan2: :banan2:

Opublikowano

Panowie i Panie wszysttkiego najlepszego z okazji świat Bożego Narodzenia i szalonego Sylwestra wszystkim życzę. :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks::piroman: :piroman: :piroman: :piroman: :piroman::banan: :banan: :banan::banan1: :banan1: :banan2: :banan2:

I ja również wszystkiego naj! :hi:

Swoją droga urodziny dziś mam też więc świętuje podwójnie :D

Opublikowano
  • Autor

davidoati no to kolego wszystkiego najlepszego ale z ciebie szczęściarz w takim pieknym dniu sie urodzić.

Opublikowano

ee tam;p raz tylko prezenty dostanie:p raz tylko impreza;p

mimo wszystko, wszystkiego dobrego!

Opublikowano

Witam :hi:

Jak coś to na następnego spota się pisze.

Opublikowano

jakiego Spota??? od kiedy to się spotykamy?? jak pamiętam to dobry miesiąc temu z kolegami (2) się spotkaliśmy i od tego czasu co rusz każdy marudzi że zimno itp....jak stare Baby... :kwasny: i proponują Spota jak będzię Ciepło , nie będzie padać i temp powietrza 18+ .....echhh :angry:

Opublikowano

Mi tam pogoda nie przeszkadza. A co było miesiąc wcześniej to nie wiem.

Opublikowano

Witam :hi:

Jak coś to na następnego spota się pisze.

Kolejna B-5 :hi: B-7 też są a co z B-6 ? Nie ma w Koszalinie ? :dziura:

Opublikowano

Wstydzą się :wink4:

Opublikowano

ee tam;p raz tylko prezenty dostanie:p raz tylko impreza;p

mimo wszystko, wszystkiego dobrego!

Dzięki :hi: No dokładnie troche lipa zawsze byłem poszkodowany :decayed:

Opublikowano

Panowie moze jutro cos wykombinujemy? Wolne to mozna sie szybko zorganizowac.... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

troche lipa pogoda bo pada ;(

Opublikowano

A moze lotnisko w bagiczu;) i b6 bedzie :hi:

Opublikowano

tia..każdemu pogoda nie pasuje..chłopy..weźcie sie zdecydujcie na jakiegoś spota

Opublikowano

Pogoda jest w miarę, można coś zorganizować :wink4:

Opublikowano
:) też bym się włączył ...;) lubię oglądać ładne woziki ;) no i rad parę przyjąłbym na klatę ;) Pozdro
Opublikowano

ja bym proponował coś w tygodniu teraz ogarnąć, może środa?? Pogoda jest w miare

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.