Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to moze giełda kazdy wie chyba gdzie jest a po 17 to juz bedzie spokuj :naughty:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żeby chociaż z 5 autek się uzbierało :tongue4: co z tym koszalinem :tongue4:

Opublikowano

ok ja mogę być o 17 nastej :D w niedziele na Giełdzie..jak by ktoś nie wiedział tereny Podożynkowe :naughty:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 22:28_________________________________________________chłopaki i jak..będzie Ktoś??? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja przyjade na 17 tylko tak sobie mysle że pogoda troche do kitu to moze spotkanie zrobimy w garażu podziemnym kosmosu??[br]Dopisany: Listopad 27, 2010, 09:48:11 _________________________________________________a pytanie z innej beczki ma ktos dostęp do VAG tacho?? bo zmieniam licznik na taki z fisem i musze zgrac imo ze starego i przebieg

Opublikowano

KOsmos.....Hmm to może Garaż Podziemny Forum :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

forum bedzie zajete bo i vwgenowcy sie tam spotykaja i hondziaze a po za tym bedzie ful bo ludzie na zakupy sie zuca

Opublikowano

Powaga Nawet nie Wiedziałem...Bo do Forum Mam rzut Beretem :)

Opublikowano

Faktycznie w niedziele to jest oblężenie zakupowe :decayed: nawet nie wiedziałem ze w kosmosie jest jakiś garaż podziemny :tongue4:

Opublikowano

jest Mały :D..... salon mam Większy :polew: :polew:

Opublikowano

Witam, coś euforii nie ma z tym spotem ... :drunk:

Opublikowano
  • Autor

to zdecydujmy cos nie bącmy babami i określmy sie do 22 co i jak ok

Opublikowano

szkoda szkoda...ja bym się tam Spotkał....szkoda że tak mało ludzi..ludzie....przecież w koszaline jest od Groma A4 !!![br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 12:20_________________________________________________dokładnie....MI tam Wsio Ryba Gdzie i o której , w weekendy jestem Elastyczny bo w tyg Arbait macht Freii :polew:

Opublikowano

....przecież w koszaline jest od Groma A4 !!!

W Koszalinie ludzie nie wiedzą, że Audi to coś więcej niż tylko zwykłe wozidło. :hi:

Opublikowano

Smutne To...to jak koledzy zastanawiać się itd....

Opublikowano

sorry koledzy, ja odpadam, trochę nie chce mi się gonić 70 km, zwłaszcza że lista obecności krótka :mysli:

myślę, że wątek należy kontynuować, to może sie trochę :a4fan: uzbiera...

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

ja podjade poczekam z 15 min jak nikt nie przyjedzie to pojade do domku bede czekał na giełdzie jak by co

Opublikowano

To Jak Chłopy o której Godzinie i Gdzie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Tak jak ja pisałem wyżej ja podjadę o 17 na giełde bede czekał zaraz przy wiezdzie po prawej stronie o 17 poczekam studencki kwadrans jak nikt sie nie zjawi to sie zawine do domku.

Jak by co to ja jeżdżę czarna audi avant na stalowych kołach (zimówki :tongue4:) a znak rozpoznawczy to antena CB na relingu hehe

Więc do zobaczenia

Opublikowano

ok podjadę :cool1:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 11:34_________________________________________________Szkoda że tak mało nas Było :confused4:

36472348.jpg

73454522.jpg

94629441.jpg

Następnym razem proponuję jakiś garaż Forum Albo Kosmos....zimno dziś było ...hehe

Dzieki za Mikro Spot :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.