Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co mają słomiany zapał :gwizdanie:

Ja tam słomianego zapału nie mam bo już piętnaście lat jeżdżę samochodami :audi: Tak ogólnie słabo z czasem stoję ale obiecuję, że kiedyś napewno wpadnę na spota, ba... postawię flaszkę temu kto przyjedzie starszą A - 4 niż moja :drunk:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

mirek s szkoda ze ja nie mam starszej hehe bo flaszke chetnie bym wypił :drunk: :drunk:

Opublikowano

no o ten Lustra Składane.... :kox: :kox: taki rocznik a taki bajer :slina:

Opublikowano

Wiem, że nie na temat ale ciekawe jak jeździłoby się quatro w taką lodolandję ? Ma ktoś z tym jakieś doświadczenia ? :mysli:

Opublikowano

Faaaajnie..... :naughty: :naughty:

Opublikowano

no zaczyna sie robić ciekawie, coraz nas więcej :decayed:

Opublikowano

oby do wiosny Panowie... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

co tu taka cisza?? :wink4:

Opublikowano

turystyke zaocznie w koszalinie :kox: Ty pewnie polibude zameczasz? :) to co Panowie,ze mna juz 3 osoby sa chetne wstepnie na piatek wieczorkiem, co myslicie>?

Taaa polibude ;) na śniadeckich WBiIŚ

Opublikowano

aj bo spota nie było i nie ma tematów

jak sie spotkamy, oblukamy nasze fury to pojawią się dyskusje

zawsze tak jest :wink4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:28_________________________________________________no i o polibudzie pogadamy :kox::polew:

Opublikowano

bo spota nie było i nie ma tematów

Jak to nie było, spot był i tematy są np. e2rdd23 jak tam Twoje drzwi wyregulowałeś ? Pytam bo też mam trochę odstające. :pali:

Opublikowano
  • Autor

nie właśnie nie miałem czasu narazie sie tym zajać i chyba dopiero miedzy świętami pojeżdżę bo mam urlop. I wkońcu zajmę sie tym czujnikiem bo też nie miałem kiedy :> :cool1: a tak apropo robimy jakiegoś spota miedzy świętami??

Opublikowano

a mi mróz rozwalił listwy drzwiowe :wallbash: jest motywacja na wiosne od S4 albo Rs4 :D

Opublikowano

też już mam dość tej zimy :wallbash: musze akumulator kupić... panowie gdzie w koszałku można w przystępnej cenie kupić aku?

Opublikowano

jedź do auto blach na szczecińskiej, z tego co wiem mają przystępną ofertę

Opublikowano

Ja kupywalem na szczecinskiej w Agromie, tez maja dobre ceny.

Jesli chodzi o spota, to mialem w planach wpasc w swieta, bo dzis przyjechalem do rodzinnego Koszalina. Zawsze to motywacja aby wstac od tego stolu i nie jesc non stop... :tongue4: :tongue4: :tongue4: Jednak taka podroz przebylem aby tu zawitac na swieta i pod samym domem, przy 15km/h rozwalilem dzis autko na krzyzowce monte cassino z mlynska i falata. Masakra jednym slowem..... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

aja polece stanfex zapłaciłem do swojego za 320 zł za70A 600 i jeszcze założyli na podtrzymaniu firma topla

Opublikowano

Po świętach dopiero zawitam do koszalina to posprawdzam :wink4: dzięki

jarmary z czyjej winy ? mocno rozwalone auto ? :wallbash:

Opublikowano

Tankowałem dzisiaj na BP, cena gazu spadła o 5 gr. - Świąteczny Cud ? :)

Opublikowano

Po świętach dopiero zawitam do koszalina to posprawdzam :wink4: dzięki

jarmary z czyjej winy ? mocno rozwalone auto ? :wallbash:

k...rwa wlasnie z mojej.taki tam lod wczoraj byl przy krzyzowce na monte cassino z falata i mlynska ze przy 15km/h jak chcialem hamowac to jak na lyzwach, a oponki zimowe mam dobre, zadne ABSy czy tam te wszystkie sresy nei pomogly...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.