Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Sorry ale Nie Pidol.... z kolegami czekaliśmy do godziny 18:15 i żadne autko co miało być się nie stawiło ..jedynie kolega e2rdd23,jarmary i ja byliśmy o 17:30 i czekaliśmy do wspomnianej 18:15 , jak byś chciał to byś się stawił ... a tak jak zwykle znajdzie się ktoś komu nic nie pasuje...jezu koszalin to nie Warszawa .[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 18:56_________________________________________________@ jarmary ładnego tego Avanta masz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzieki, ustawiacie sie na 18, a teraz widze,ze godzine przed zmieniacie godzine, gratuluje spota na koncu koszalina.

Kolego czekalismy do 18:15 i niekt sie nie pojawil, wiec nie wiem gdzie jest problem.

Gdybys przyjechal na 18 i nikogo nie zastal ok, przyznal bym Ci racje ale tak.... :?: :?:

Kolego Sorry ale Nie Pidol.... z kolegami czekaliśmy do godziny 18:15 i żadne autko co miało być się nie stawiło ..jedynie kolega e2rdd23,jarmary i ja byliśmy o 17:30 i czekaliśmy do wspomnianej 18:15 , jak byś chciał to byś się stawił ... a tak jak zwykle znajdzie się ktoś komu nic nie pasuje...jezu koszalin to nie Warszawa .[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 18:56_________________________________________________@ jarmary ładnego tego Avanta masz....

dzieki :decayed: ale Ci powiem ze teraz zaczne sie bac o progi, w kazdym badz razie jak mi zgina na miescie to bede uderzal do Ciebie :decayed:

Ja Ci powiem ze Ty w swoim masz za***isty srodek, jasny robi dobra robote, zazdroszcze....no i tego pelnego fisa.... :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dajcie spokoj, kolejnym razem ustalmy stala godzine, miejsce gdzies w centrum i najlepiej w tygodniu, wtedy ktos przyjdzie wiecej. sa ciekawsze miejsca w koszalinie niz parking w makro na koncu koszalina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa ciekawsze miejsca w koszalinie niz parking w makro na koncu koszalina.

Mówisz tak jakbyś miał tam przyjść na piechotę. Koszalin to taka dziura, że wszędzie jest blisko. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e2rdd23 , koledze może wachy szkoda??albo boi się nas :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________i zmień na 180 koni.... profil..bo te 150 biednie wygląda teraz :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie podoba np lokalizacja placu kolo amfiteatru, duzy ladny :)

co do wachy, to faktycznie 10l/100km troche studenta boli:/

Panowie, to moze dogadamy,ze np kazdy ostatni piatek miesiaca, miejsce gdzies tam gdzie ustalismy i godzine? da sie jakos tak ustawic w temacie,zeby pierwszy post z tego tematu zawsze byl wyswietlany u góry? tam bysmy wpisali daty i miejsce i bedzie ok: )

ja rowniez jestem za spotami wciagu tygodnia, w soboty i niedziele czesto szkole mam np, a niektorzy koledzy jezdza do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg autocentrum byl taki silnik: http://www.autocentrum.pl/audi/a4/b5/sedan/silnik-benzynowy-1.8-turbo-180km#eng

skad wiesz,ze ma wiecej? hamowales fure? w ogole Panowie cos wiecie na temat tej firmy tuningujacej fury tutaj w koszalinie? tej na lechickiej? Prawdopodobnie na wiosne/lato bede chcial zorganizowac hamowanie grupowe jesli uda sie fajna cene wynegocjowac u nich, ktos bylby chetny sprawdzic ile ma kucy pod maska? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel próbował tam swoje auto i zajeb... oszukuje ta ich hamownia a co do ceny to za dużo nie chcą zjechać z ceny za grupowe hamowanko temat juz przerabiany.

A to ze jest taki silnik to wiem bo ja taki mam kumpel mi vagiem sprawdził doładowanie turbiny i jeszcze jakieś żeczy bo ja nawet nie wiedziałem ze mam 180 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szkoda,ze tak chlopaki sie zachowuja, 5-8 aut po nizszej cenie samo hamowanie to chyba lepiej jak w ogole... :wallbash:

a ktos jeszcze mial jakies doczynienia z ich hamownia, oprocz Kolegi wyzej ?

no wlasnie chcialem to powiedziec,zebys vagiem sprawdzil, tam wyjdzie,czy ktos grzebal czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o "chip tuning" z Lechickiej to spotkalem sie z wieloma , dosyc skrajnymi opiniami , zarowno na tak jak i na nie.

Przeczytaj sobie ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=143568.0;highlight=chip+tuning+koszalin a bedziesz mial mniej wiecej pojecie jakiego chipa tam robia....

Duzym minusem jest to ze wgrywaja gotowca :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale ja nie chce od nich chipa, chipa to ja sobie sam ogarne w domu :evil: , gotowce sa niczego nie warte. ja potrzebuje hamowni, aby zobaczyc ile wyjdzie mi po tych moich modach oraz jak wyglada sama krzywa momentu.

edit: o sieeeet, wlasnie przeczytalem ten watek, co wyniki wychodza! hah, to ja podziekuje za te ich hamownie. takie hamowanie to ja moge Kpower sobie zrobic pod domem :) masssakrrraaa!! DLA POTOMNYCH, NIE CHIPUJCIE FURY W KOSZALINIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ,dobra , wiemy,ze sa dobrzy, ja tylko chcialem zapytac o hamownie:p myslalem,ze cos lepszego bedzie,ze da rade normalnie shamowac fury, tak to bym zoorganizowal grupe hamowanko w kosszalinie,ale po tym co zobaczylem,to ja dziekuje im tej hamowni. wyglada jakby te wykresy w paincie namalowali ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najblizej macie do rob555 w gdansku chyba cos najbardziej polecanego.......co do spotow to w koszalinie normalka brak checi jeszcze 2 lata temu udalo nam sie sciagnac na spota 4 auta....2 kolegow ze slupska,ja i ice man jak jeszcze fury mu nie spalili...niebylo poprostu chetnych...ogolnie zachodniopomorskie cale jakos slabo sie zbiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w innych miastach mają ściśle określony dzień, godzinę i miejsce, kto chce przyjeżdża

a u nas tylko i wyłącznie propozycje

wiec jak już wcześniej proponowałem, zróbmy sondę kto komu, gdzie i októej pasuje

mi w tygodniu, od pn do pt, od 16 :gwizdanie:

odnośnie koszalińskiego tunera to sie nie wypowiadam, od czasu jak na moje pytanie udzielił mi odpowiedź:

" ile mocy wyciagnie się z golfa 4 tdika? odpowiedział 150ps" nie zapytał czy to ori 90, 100, 110,itd :confused4:

a jakbym przyjechał ARLem to też 150PS?? :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety koszalin nie powala pod tym wzgledem,a macie moze jakiegos naprawde dobrego lakiernika-blacharza co bym do szczecina nie musial jechac....bo najprawdopodobniej bede rezal body RS4 i potrzebuje kogos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...