Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na tygodniu mógłbym pojawić się na spocie :) Tak się składa że jadę autem do internatu i do piątku będę w Koszalinie. Co do godziny to wiadomo że po szkole (po 16.00) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cool1:ja jak już wcześniej pisałem to mogę się spotkać pod koniec kwietnia,w tym czasie pasuje mi każdy dzień tygodnia mam upragniony urlopik!!! :naughty:

Czarna_mamba2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia ja byłem na 3 spotach...a potem Temat Umarł :> ktoś marudzi że nie ma czasu..za daleko...nie odpowiednia pora...jak stare baby :angry:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 01:57_________________________________________________hmm ja gówniarza...bo podjechałem i mówię że do wymiany rurka co idzie od Turbo...i przy okazji mam kpl wydech od 3.0 TDi i chcem na dwie rurki..i że plug &play tzn wspawanie i bangla...a on ze nie bawi się w takie coś... że za dużo roboty itd....pierdu pierdu... czekaj kiedyś był dobry a teraz obrósł w piórka :kwasny:

a Ty co do zimbabwe sie przeprowadziles?? :polew: :polew: drogo tam?? :>

ostatnio widzialem Cie kolo dzika, strabilem ale nic , zero reakcji..... :blink: swoja droga za te szybki to dowodzik powinien byc cofniety :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejdzie przeglad bez problemu. na mierniku nic nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u Czekaja w sprawie kata.Wywala środek i wstawia z powrotem.

Czekaj jak to Czekaj że to nie legalne no ale mówi że około stówki :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u Czekaja w sprawie kata.Wywala środek i wstawia z powrotem.

Czekaj jak to Czekaj że to nie legalne no ale mówi że około stówki :) :)

i co kolego decydujesz się ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i git :good: fajnie turbo gwizdze jak nie ma kata :) jak wlozylem awxa to juz nie ma takiego efektu,ale na afnie to ladnie dmuchal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też tam do niego podskocze, mam turbo do czyszczenia to najpierw wywale kata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarmary może moją żonę Widziałeś...hehe ...eee tam szybki robią robotę :naughty: Mam Chody W Policji :gwizdanie:

a to mozliwe, bo nie bylo widac kto za wodze tam trzyma :kox: chody to i ja mialem, ale tylko do zeszlego czwartku jak mnie zatrzymali we Wroclawiu, wysiedli odrazu z miernikiem i Pan z TVNu w kamizelce z kamera :polew: :polew: a ja w drodze do Wloch czlowieku zapakowany, a Ci mi tu dowod zabieraja :wallbash: :wallbash:

Telefon do przyjaciela z Wrocka, 30min i foli nie ma, przeglad podbity, no i dowod z powrotem, ale co nerwow i stresu....a co najwazniejsze strata czasu to bania mala :naughty: wiec lepiej na Wroclaw sie nie bujaj :kox:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:23_________________________________________________

przejdzie przeglad bez problemu. na mierniku nic nie wyjdzie.

no ja mialem na mierniku 70%,a powinno byc 30%max....wiec nie wiem jak kolego to mozliwe aby nic na nim nie pokazalo..... :gwizdanie: :gwizdanie:

swoja droga to mi na przedniej wybija 29%.... a szyba oryginal :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Uwaga Pirat :polew: :polew: Wrocław ja tam nawet nie smigam ..drogi Tragiczne mają ..kratery same :polew:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:33_________________________________________________@ jarmary a tu chodzi o kata nie o szybki koledzy się pytają :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też tam do niego podskocze, mam turbo do czyszczenia to najpierw wywale kata...

kolego jaki koszt czyszczenia turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...