Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie,to kiedy organizujem nastepnego spota.Kolego wez sprzet do czyszczenia navi,bo ta plytka nicholery nie rusza.Pozdrowionka!!!

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 149,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spoko a weź sprawdź czy MP3 czy czyta albo audio normalne?? ja można się spotkać 3 maja...bo w czwartek, piątek mam szkolenie a na weekend mykam z lubą po Szczecina

@ Link do opini o tych gosciach... jedz do TUNE-UP i wsio....ten koleś na lechickiej to gotowe programy ma więc Lipa Totalna

Opublikowano

nie jedz miszczu do nich , padaka na maksa. nawet hamowni dobrej nie maja. jak chcesz to dawaj do gdanska do roberta.

Opublikowano

A ktoś się przypadkiem wybiera na czypa do gdańska?

Opublikowano

chyba moj ojciec w maju pogoni do gdanska i do rodzinki, planuje przy okazji zrobic chipsa.

Opublikowano

niech pierw się umówi :D :gwizdanie: Panowie kto Ma RNS-E .. moge wgrać PL menu :D hehe :gwizdanie:

Opublikowano

jak jakiś spot to przed 10 maja , bo 10-ego idę do szpitala :confused4:

Opublikowano

3 maja ??a godzinę to mi to Lotto :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a moze w poniedziałek jakis spocic??

DAJ SOBIE SPOKUJ Z TA TRAGICZNĄ HAMOWNIĄ W KOSZALINIE!!!!!

Opublikowano

w Pn jestem jeszcze w Szczecinie .... :cool1: mi pasuje Wtorek ..bo też Wolny :gwizdanie:

Opublikowano

a moze w poniedziałek jakis spocic??

DAJ SOBIE SPOKUJ Z TA TRAGICZNĄ HAMOWNIĄ W KOSZALINIE!!!!!

Dlaczego tragiczną?

Opublikowano

To podjedz i Pogadaj co masz do stracenia prócz WAchy..... kolego TUNE-UP i tylko tam!!! w Regionie!

Opublikowano

To podjedz i Pogadaj co masz do stracenia prócz WAchy..... kolego TUNE-UP i tylko tam!!! w Regionie!

100zł jeszcze. Bo tyle chcą za zhamowanie. Więc jak jesteś lepiej poinformowany ode mnie to możesz mi powiedziec co tam jest nie tak. :hi:

Opublikowano

mi by pasowalo po 9 maja bo dopiero wtedy wracam... a widze ze wkoncu sie ruszylo towarzystwo i jest juz nas wiecej niz trzech :naughty: :naughty:

jesli chodzi o ta hamownie to owszem wczesniej wgrywali gotowce wiec nie bylo najlepiej, ale teraz zmienili podejscie do tematu, skumali o co chodzi i teraz do kazdego auta robia indywidualnie program....a z racji tego ze znam ludzi z tamtad to program pisze im dobry tuner z krakowa. nie pamietam teraz juz dokladnie nazwy ale pamietam ze jak mi powiedzieli kto im pisze sprawdzilem na forum i jest to polecany tuner. ale za cholere nie moge sobie przypomniec nazwy....

Opublikowano

Jarmary ale dalej TUNE-UP robi lepszą robotę do tych z Lechickiej

Opublikowano

mi by pasowalo po 9 maja bo dopiero wtedy wracam... a widze ze wkoncu sie ruszylo towarzystwo i jest juz nas wiecej niz trzech :naughty: :naughty:

jesli chodzi o ta hamownie to owszem wczesniej wgrywali gotowce wiec nie bylo najlepiej, ale teraz zmienili podejscie do tematu, skumali o co chodzi i teraz do kazdego auta robia indywidualnie program....a z racji tego ze znam ludzi z tamtad to program pisze im dobry tuner z krakowa. nie pamietam teraz juz dokladnie nazwy ale pamietam ze jak mi powiedzieli kto im pisze sprawdzilem na forum i jest to polecany tuner. ale za cholere nie moge sobie przypomniec nazwy....

Mi gościu tam powiedział że własnie robi ktoś dla nich te softy.

Opublikowano

Koledzy,ten spot we wtorek to oktorej.Bede na 100%!!!

Opublikowano

12??? niech ktoś godzinkę zaproponuję ....mi to lotto :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kolego dlaczego tragiczna to cofnij sie kilka stron bo juz pisalem o tym wczesniej i koledzy rowniez sie wypowiadali.

A spot co 12 chyba ok chyba ze moze po poludniu tak ok 17 ?? jk chcecie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.