Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Gdzie najlepiej zamontować Cb radio


bulowski

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego to wszystko zalezy od tego jakie masz radio. Niektore gabaretowo mieszcza sie w polce pod wlacznikiem swiatel po lewej stronie, inne w podlokietniku, jeszcze inne w miejscu popielniczki (rozdziela sie panel przedni od korpusu). To zalezy od preferencji. Ja osobiscie mam zamontowanego Unidena 520xl po lewej stronie w polce.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=131059.0;highlight=srebrna+w+sedanie

masz na zdjeciu widoczne.

Pomyslow jest sporo - poprzegladaj forum bo ludzie roznie montowali rozne radia. Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ...zależy na jakie radyjko szukasz miejsca. Osobiscie polecam Stabo 3001, wymiarowo jak unidenek wiec malutkie - a pracuje bardzo poprawnie. U mnie wchodzi idealnie miedzy fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamontowałem w schowku dla mnie rewelacja zamykam i nie widać cb i nie niszczysz plastików ja mam presidenta jonsona II gruszka została przy radiu i mi to nie przeszkadza a jak natena będzie za krótka to przedłużka kosztuje pare groszy i tym się nie ma co sugerować. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma ALAN 42 MULTI całe radyjko jest zainstalowane w gruszce więc nigdzie nic nie musisz montować co za tym idzie nie widać ze masz CB i po demontażu nie ma żadnych dziur. radyjko mam od 2 lat i nigdy sie nic z nim nie działo. Gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...