Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Wysokie spalanie (15 L) W czym problem?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem polega na tym że ostatnie trzy tankowania wskazują na to że auto pali 15 litrów na 100 km.

Do tej pory od kiedy mam ten samochód spalanie było 10 L (50 zł) co dawało ~105 km teraz za 50 zł robię nie całe km.

Co może byc powodem ? Na vagu nic nie pokazuje żadnych błędów.

Opublikowano

Problem polega na tym że ostatnie trzy tankowania wskazują na to że auto pali 15 litrów na 100 km.

Do tej pory od kiedy mam ten samochód spalanie było 10 L (50 zł) co dawało ~105 km teraz za 50 zł robię nie całe km.

Co może byc powodem ? Na vagu nic nie pokazuje żadnych błędów.

przepływka? lambda?

jak miałem padniętą przepływkę to błędów nie pokazywało :rolleyes:

Opublikowano

no i zimniej się robi, auta trochę więcej palą, choć na pewno nie tyle

Przepływka wyjdzie tylko w logach dynamicznych

lambda?

pokazało by jakiś błąd

Opublikowano
  • Autor

Nie ma żadnych błędów co do lambdy odnośnie przepływki to nic nie pokazuje normalnie VAG a dynamiczne nie wiem jak sie robi :) hehe Jakaś rada proszę :) Zimno faktycznie sie zrobiło ale takie spalanie mam od 3 - 4 dni wcześniej było dobrze wszystko ostatnio zatankowałem za 50 zł 76 km i koniec dziwne myslę może słabe paliwo tankuje kolejny raz 70 km wczoraj zalałem za 50 zł i zrobiłem 60 :o

Opublikowano

logi przeplywki i sprawdzenie sondy powinny wyjasnic wiele, wcale nie musza pokazywac bledow na vagu, wystarczy ze pokazuja zle wartosci i ECU zmienia dawke paliwa

Opublikowano

czujnik wody .... :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

a kiedy wymieniales filtry paliwa i powietrza?

Opublikowano
  • Autor

Dziś zrobiłem logi dynamiczne za 30 minut wrzucę mam nadzieje że coś znajdziemy :)[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 19:29_________________________________________________Log (1 - 001,002,004)

Log (0 - 031,034,115)

Opublikowano

nagrzej dobrze silnik i zrób statyczny log sondy lambda ale tak z minute

to co widac w logu to wg mnie siada sonda lambda

Opublikowano
  • Autor

Ma dwie i jedna na pewno jest do wymiany ale to od pół roku a spalania wskoczyło do góry w ostatnim tygodniu :mysli:

Opublikowano

ej Kolego jak dwie?

AEB ma jedna sonde

napisz po ludzku co to za auto

my tu sie spuszczamy a okazuje sie że to coś innego

Opublikowano
  • Autor

AEB 1.8 turbo wszystko się zgadza z etykietką :P Ja mam akurat dwie bo na USA zrobione :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.