Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak poznac kiedy rozrzad do wymiany??


Gajzer

Rekomendowane odpowiedzi

jesli moge sie dolaczc do pytania czy ktos z was wie ile kosztuje w PL wymiana rozrzadu w 2.8 30V razem z pompa wodna, czesci + robocizna . moge wam powiedziec ze tu w UK powiedzieli mi 500 funtow( za wszystko), dzieki

Ja bym przyjechal do PL to zrobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przyjechal do PL to zrobic
wybieram sie , ale Gajzer czy wiesz dokladniej ile wyniosa czesci a ile robocizna???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jakie tanie te rozrządy macie, ja teraz wymieniam 2 paski 3 rolki i pompe wody i juz 1000zł jest do tego jeszce pasek klimy 30zł pasek od wspomagania 120zł , fitr paliwa 120zł, powietrza i klimy 100zł + robocizna. Normalnie :twisted: ponad 1500zł :twisted:

jak się chce słuchać pięknego dżwieku V6 :roll: to trzeba płacić nie ma nic za darmo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jakie tanie te rozrządy macie, ja teraz wymieniam 2 paski 3 rolki i pompe wody i juz 1000zł jest do tego jeszce pasek klimy 30zł pasek od wspomagania 120zł , fitr paliwa 120zł, powietrza i klimy 100zł + robocizna. Normalnie :twisted: ponad 1500zł :twisted:

jak się chce słuchać pięknego dżwieku V6 :roll: to trzeba płacić nie ma nic za darmo :mrgreen:

Dokladnie ja z powodu kosztow i nieciekawej opini o 2,5 TDI pomimo że auta były bardzo ciekawe to omijałem z daleka wzdychając czemu to nie 1,9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten dzwięk 2,5 V6 jest warty kazdej kasy :razz:
Spewnością ale w motorku 180KM a nie 150KM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten dzwięk 2,5 V6 jest warty kazdej kasy :razz:
Spewnością ale w motorku 180KM a nie 150KM.

Dźwięk w 180KM, to jest to. Ale ten ze 150KM też jest wiele wart. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrząd drogi , ale przyjemność z jazdy przednia :). Kładąc kase na ladzie marudziłem pod nosem "czemu tak drogo" ale jak już został wymieniony to tylko rozkoszowac sie jazdą.

ps 2,5TDIV6 mam od kilku miesięcy ale mam 2 kumpli co zrobili i robia na tych silnikach kupe km i żaden z nich nie narzeka, tylko własnie trzeba kase w utrzymanie wkładac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...