Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Coś mi huczy w kole ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam maly problem w moim avancie- otoz powyzej 70 km/h slychac huczenie pochodzace z jednego kola. Bylem dzis u znajomego, podnieslismy cale auto na podnosniku i przykladalismy maszynke z kolem ktora sluzy do napedzania poszczegolnych kol (chcialem wyeliminowac mozliwosc uszkodzonej opony). Diagnoza- szumi w lewym przednim kole. W ASO powiedziano mi ze jest tam piasta i lozysko w cenach odpowiednio 400 i 500 zl :thumbdown: Pytanie do ekspertow- coz to moze byc ?? Pozdro :a4fan:

Opublikowano

Jakaś nie jasna ta twoja wypowiedz - Koło to felga z oponą i specjalnie nie ma co tam szumieć poza bieżnikiem. Jęśli przykładałeś ów maszynke to po co zawracasz sobie głowę łożyskiem i piastą jak piszesz że "szumi w lewym przednim kole" a nie łożysko/piasta. To jak to jest?

Opublikowano
  • Autor

Chodzi o to, ze maszynka jedynie napedza dane kolo- po osiagnieciu duzej predkosci obracania maszynke odstawia sie a kolo kreci sie samo- wowczas slychac ten szum i huczenie.

Opublikowano

łożysko do wymiany :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie chodzi mi o to czy jest to lozysko czy piasta i jak to zdiagnozowac...

Opublikowano

nie bardzo rozumiem jak piasta może być do wymiany i co w niej może huczeć :kox:

kolega kiedyś co prawda wymieniał piaste ale dlatego że pękła mu na pół :polew: na pewno byś zauważył :tongue4:

Opublikowano

A o to winowajca tego zamieszania

08082007072eh9.th.jpg

Opublikowano

Łożysko wystepuje razem z piastą i jeżeli się uszkodzi trzeba kupić całą piaste a w niej nowe łożysko jest.

Opublikowano

Witam, mam maly problem w moim avancie- otoz powyzej 70 km/h slychac huczenie pochodzace z jednego kola. Bylem dzis u znajomego, podnieslismy cale auto na podnosniku i przykladalismy maszynke z kolem ktora sluzy do napedzania poszczegolnych kol (chcialem wyeliminowac mozliwosc uszkodzonej opony). Diagnoza- szumi w lewym przednim kole. W ASO powiedziano mi ze jest tam piasta i lozysko w cenach odpowiednio 400 i 500 zl :thumbdown: Pytanie do ekspertow- coz to moze byc ?? Pozdro :a4fan:

miałem identyczne huczenie, przy prędkosci 70 km/h było słychać najbardziej, ale w tylnym kole, mechanior wymienił mi łożysko i cisza jak w kościele, kupiłem jakąś podróbke za 25 zł(nowe oczywiście) bo nie miałem czasu szukać oryginału gdyż na drugi dzień rano wyjeżdzałem do UK, na bank łożysko, wymień i spokój :th:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Problem rozwiazany: tak jak pisal Motor, lozysko jest w piascie i wystepuje jako jeden element. Wymienilem na nowe i w koncu w aucie cisza :decayed: Koszt:230 zl (SKF), + flaszka dla szwagra za wymiane. Pozdro i dzieki za opinie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.