Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kilka pytan o silnik2.8 w b5


polak

Rekomendowane odpowiedzi

a co ty tu chcesz wybierać? albo 30V albo nie. 30-tki były od 1997 r. i proszę cię nie rob z auta zapalniczki. jeśli przeraza cie spalanie wybierz 1.8T moc możesz uzyskać podobna przy mniejszym spalaniu. w przeciwnym wypadku kup klekota (czytaj diesla ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki :mysli:. A powiedz dlaczego niezagazowywac? zastanawiam sie wlasnie miedzy 1.8T a 2.8 i czy guottro bo jak to napisales klekot sporo drozszy co?ale za to wiele sprawniejszy.Ja mam obecnie b4 zagazowana 115KM i nic zlego o gazie nie moge powiedziec chodzi ladnie czasami pierdnie w filtr powietrza ale ogolnie daje rade autko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo v6 nie lubi gazu :) zreszta co ci z instalacji za 3tys zł jak gaz pojdzie do gory i bedziesz musial zrobic 2x wiecej km zeby sie zwróciła wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak chodzi 1.8T ale mam 2.8 bez quatro ALG, jak dla mnie ok.. i nie ładuj gazu bo niedawno slyszalem od mechanika ze wlasnie jakis kolo założył i dopiero mu sie zaczely problemy, ciagle cos mu szwankuje. oczywiscie to nie regula ale wbrew pozorom te silniki duzo nie palą w tych autach, najmniej udało mi sie zejsc do 11,2l w miescie a tak standardowo teraz to okolo 12 -13 w miescie. uwazam ze nie jest to jakas tragedia, a i ze swiateł idzie sie poscigac. straszna na miasto jest tylko srednia predkosc jaka wychodzi ... okolo 30km/h, masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identyczne spalanie mam w 2,6 tyle palą 2 lity po miescie, oczywiscie warunek jest tez ze jezdzi sie jak te 2 litry :) trasa nawt przy normalnej jezdzie 7,8; 8,5 po bieszczadach przez 3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZEKI chlopaki za rady rozjasniliscie mi troszke umysl ale powiedzcie jeszcze jaka instalacja(chodzi o marke) do tego diabla bylo by najlepiej wlozyc gdybym sie zdecydowal.W warsztatach nie bede pytal bo wiadomo kazdy bedzie chwalil to co ma na miejscu.

MILEGO WIECZORKU ZYCZE pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...