Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Moja A4ka| nowe foto str.3


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Nosb narazie mam te po lifcie ale zobaczymy jak długo :decayed: Napisz mi lepiej ile sie tam cenią Twoje przednie lampki o ile są jeszcze na sprzedaż :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maznąłem Ci na PW ;)

Wiesz co musisz zrob ic zeby twoje audi zyskało mooocno na wyglądzie ? Domalowac w koncu progi i dokładki zderzaków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Nosb faktycznie z tą maską miałeś rację jest źle ustawiona bo za nisko sie zamyka. Dzisiaj tak się bardzooo dokładnie przyjrzałem.. To jest do poprawy. PW odczytałem i odpisałem ;)

Aha i co do malowania tak wiesz zbieram sie i zrobię to na wiosnę bo będę malował tylni zderzak cały no i dokładki i próg chyba też żeby to jakoś linię trzymało. Ostatecznie na lusterka też "mleko" pójdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ziomalu mam pytanko jak montowales te obramowki zegarow to zdejmowales szybke?

ladna bryka mysle ze sie kiedys stykniemy :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do montażu obramówek to było gdzieś na forum. Ale powiem tak po krótce.. A wiec zdejmujesz plastik nad kierownicą, odkręcasz dwie śruby. Bodajże są na imbusa o ile dobrze pamiętam. Potem wyciągasz zegary i odpinasz kostki. I masz wyciągnięte zegary. Z tyłu masz po dwie śrubki pod obydwu stronach do odkręcania części głównej licznika od szybki z obudową. Odkręcasz te śrubki (na krzyżaka) i odciągasz licznik od obudowy. Nie trzeba odklejać szybki od plastiku. Montaż jest bardzo prosty, ja użyłem kapki kleju by się to solidnie trzymało.

Trzeba by zaliczyć jakieś małe spotkanko. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...