Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] 1.8T lift S-Line


cinusek

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić coś innego ale nie wiem jeszcze co, gdzie i za ile :) pozdrawiam[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 14:19_________________________________________________W każdym razie szkoda mi trochę sprzedawać, bo nic nie trzeba w nią inwestować i mimo że nie najnowsza, to na żywo jest naprawdę fajna. No i raczej trudno będzie kupić auto z niegorszym wyposażeniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello my friends, gdyby ktoś chciał kupic :)http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-t-150km-s4-look-C20367037.html

niezła cenka, opada :blink: :blink: :blink:

czyli ja musiałbym zyczyc sobie za swoją padakę 23t zł :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka cena takie auto :) jak ktoś lubi wózek po lakierze to na pewno kupi taniej. mozna kupic tanio sprowadzonego, ale policz sobie +/-1500 oplaty, 1500 rozrzad itp., ja dalem drozej, ale mam szyber, ksenon i cala mase wyposazenia, ładnych kołek tez nie kupisz za 1000 zł, więc cena jest mysle w miarę OK! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu identyczna jak moja, tyle że mam quattro i alj.

Cenę dałeś sporą. Moim zdaniem jak za wersję fwd to za dużo... ale życzę powodzenia :>

Co to jest to EPC na licznikach? Tj. jakaś niewyłączalna kontrola trakcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcje wklejki z książki gwarancyjnej z kodami opcji

15s4sgkas[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 20:45_________________________________________________http://postimage.org/image/15s4sgkas/

[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 20:45_________________________________________________EPC to kontrolka silnika, po włączeniu motoru gaśnie. Może i duża ale w opisie ogłoszenia nie ma popeliny, więc pytanie, czy warto dać 15 tysi za burakowóz bez wyglądu, wpakować na dzien dobry 2000 zł, a auto nadal bedzie brzydkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochod jest tyle wart ile ktos jest w stanie za niego zaplacic

ale powodzenia, moze ktos bedzie chcial wlasnie w takim stanie kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajna z wyglądu :kox::naughty::decayed:. Gdybym miał kupić jeszcze raz A4 B5 to nad Twoją bym się poważnie zastanowił. Powodzenia w sprzedaży :hi::good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...