Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Silniki 2.7TDI 3.0TDI


pablo72

Rekomendowane odpowiedzi

zuzycie paliwa przy normalnej spokojnej eksploatacji bedzie podobne. ale jezeli bedziesz TFSI cisnal to paliwo poleje sie wiadrami.

No w 3.0 tdi jak dajesz palnik to też ropa leje się wiadrami,spalania są podobne,a poblemów z używanym tdi co nie miara,też chorowałem na 3.0 tdi w A6 allroad ale teraz bym kupił A4 allroad 2.0 TFSI S-tronic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w 3.0 tdi jak dajesz palnik to też ropa leje się wiadrami,spalania są podobne,a poblemów z używanym tdi co nie miara,też chorowałem na 3.0 tdi w A6 allroad ale teraz bym kupił A4 allroad 2.0 TFSI S-tronic.

ze niby jadac 200 km/h 3.0 tdi spalisz tyle samo ile 2.0 tfsi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 na pełnej pipie w trasie 180/ 220 max 9,5l , co do kosztów utrzymania BKN , wtryski padają po 200 tyś , jak juz wiadomo w ASB i innych tez tak padają , napinacz rozrzadu u mnie jeszcze nie stuka mam 200 tyś ( padajacy napinacz w ASO 700 zł ), po za tym nic sie z tym silnikiem nie dzieje , lata pięknie, mało pali ,buta ma . To są duże koszta jak na 200 tyś na pełnym bucie ?

Ale najciekawsze jest to, że po 200 tyś km po Polsce stuka mi JEDEN wahacz !!! Wiec jak słyszę takie opinie jak to Audi sie sypie to :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jakoś strasznie nie narzekam. Wtryski wymieniłem ok 200 tyś. napinacza jeszcze nie ale niedługo trzeba będzie. Nie polecam za to dpf'a na miasto bo też ok 200 tyś jest z nim problem i z tego co wiem tyczy się to wszystkich jednostek z dpf'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz jeszcze napiszcie ile kosztuje komplet wtryskow w ASO do 3.0 TDI a ile wy placiliscie o ile to nie tajemnica :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...