Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeniu a gdzie zdjęcia ? :baseball:

jutro :decayed:

Opublikowano

Trzeniu a gdzie zdjęcia ? :baseball:

jutro :decayed:

nawet o tym nie myśl :gwizdanie: :baseball:

na zlocie zobaczysz :wink4:

Opublikowano

Ale z Ciebie jest Trzeniwiec :tongue4: Wiesz że Twoja B6 jest moim ulubieńcem na forum i czekam na fotki mojego ulubieńca po ostatnim rezaniu :wink4:

Opublikowano

Piotrek dzięki za przejażdżkę, pierwszy raz w życiu wygrałem sam ze sobą :kox: :kox:

Opublikowano

Ale z Ciebie jest Trzeniwiec :tongue4: Wiesz że Twoja B6 jest moim ulubieńcem na forum i czekam na fotki mojego ulubieńca po ostatnim rezaniu :wink4:

:polew: :polew:

Opublikowano

Ale z Ciebie jest Trzeniwiec :tongue4: Wiesz że Twoja B6 jest moim ulubieńcem na forum i czekam na fotki mojego ulubieńca po ostatnim rezaniu :wink4:

:polew:

no to specjalnie dla Ciebie jutro zrobię fotki :kox: , dzięki :)

Opublikowano

Piotrek dzięki za przejażdżkę, pierwszy raz w życiu wygrałem sam ze sobą :kox: :kox:

:shocked:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 21:57_________________________________________________

Ale z Ciebie jest Trzeniwiec :tongue4: Wiesz że Twoja B6 jest moim ulubieńcem na forum i czekam na fotki mojego ulubieńca po ostatnim rezaniu :wink4:

:polew:

no to specjalnie dla Ciebie jutro zrobię fotki :kox: , dzięki :)

nie kłam już masz :naughty:

Opublikowano

Piotrek dzięki za przejażdżkę, pierwszy raz w życiu wygrałem sam ze sobą :kox: :kox:

jakoś dziwnie się czułem dzisiaj jak jechałem Twoim autem i mnie moim objechałeś :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ale z Ciebie jest Trzeniwiec :tongue4: Wiesz że Twoja B6 jest moim ulubieńcem na forum i czekam na fotki mojego ulubieńca po ostatnim rezaniu :wink4:

:polew:

no to specjalnie dla Ciebie jutro zrobię fotki :kox: , dzięki :)

To czekam :good:

Opublikowano

Piotrek dzięki za przejażdżkę, pierwszy raz w życiu wygrałem sam ze sobą :kox: :kox:

jakoś dziwnie się czułem dzisiaj jak jechałem Twoim autem i mnie moim objechałeś :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no dziwne wyprzedzać własne auto :polew: :polew:
Opublikowano

Piotrek dzięki za przejażdżkę, pierwszy raz w życiu wygrałem sam ze sobą :kox: :kox:

jakoś dziwnie się czułem dzisiaj jak jechałem Twoim autem i mnie moim objechałeś :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no dziwne wyprzedzać własne auto :polew: :polew:

od dzisiaj szacun dla Ciebie , dopiero teraz wiem dlaczego wychodzisz z auta spocony po kilku szybszych ostrych zakrętach :decayed:

fwd to shit co? :naughty:

Opublikowano

Piotrek dzięki za przejażdżkę, pierwszy raz w życiu wygrałem sam ze sobą :kox: :kox:

jakoś dziwnie się czułem dzisiaj jak jechałem Twoim autem i mnie moim objechałeś :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no dziwne wyprzedzać własne auto :polew: :polew:

od dzisiaj szacun dla Ciebie , dopiero teraz wiem dlaczego wychodzisz z auta spocony po kilku szybszych ostrych zakrętach :decayed:

fwd to shit co? :naughty:

przesadzasz

Opublikowano

wąski , ty o szybkich zakrętach to wiesz tyle ile ja Ci opowiem :decayed:

Opublikowano

może nie shit ale różnica jest za***ista :cool1: trzeba to przyznać :decayed:[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 22:03_________________________________________________

wąski , ty o szybkich zakrętach to wiesz tyle ile ja Ci opowiem :decayed:

:polew:
Opublikowano

wąski , ty o szybkich zakrętach to wiesz tyle ile ja Ci opowiem :decayed:

Masz rację kolego [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 22:05_________________________________________________widziałem dzisiaj co miałeś dopowiedzenia na prostej :naughty:

Opublikowano

no , to pomyśl co byłoby u Ciebie :naughty:

Opublikowano

Zapodaj fotki a nie droczysz się z Nami :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Zapodaj fotki a nie droczysz się z Nami :gwizdanie: :naughty:

:decayed:

jutro :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

wąski , ty o szybkich zakrętach to wiesz tyle ile ja Ci opowiem :decayed:

Masz rację kolego [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 22:05_________________________________________________widziałem dzisiaj co miałeś dopowiedzenia na prostej :naughty:

Trzeniu w GK robił falstarty :tongue4::)

Opublikowano
:)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.