Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki , w tygodniu montaż zderzaka przedniego s-line :)

Opublikowano

się ociągasz :)

Opublikowano

się ociągasz :)

no tak ale nie moja wina... Wąski mi 3 tygodnie kratki załatwia a jak już załatwił to okazało się że 2 lewe :decayed:

Opublikowano

się ociągasz :)

no tak ale nie moja wina... Wąski mi 3 tygodnie kratki załatwia a jak już załatwił to okazało się że 2 lewe :decayed:

ja Ci za długo czekać to to co masz mogę od Ciebie odkupić :wink4:

Opublikowano

się ociągasz :)

no tak ale nie moja wina... Wąski mi 3 tygodnie kratki załatwia a jak już załatwił to okazało się że 2 lewe :decayed:

ja Ci za długo czekać to to co masz mogę od Ciebie odkupić :wink4:

:shocked::wallbash::decayed: zaraz byś urwał pod remizą u siebie :naughty:

Opublikowano
:decayed:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 22:16_________________________________________________miałbym najlepsze B6 w Knurowie............................................. :mysli:...........................................w sumie :mysli:.............................................tylko ja mam :polew:
Opublikowano

som piniondze ,jes ałto :decayed:

Opublikowano

sie dawało sie ma :decayed:

Opublikowano

krucyfiks kjedy uwidze te lidy trzeniek???, bo łostatnio na spocie jak byłef, toś ty chyba zabocył przyjechać :)

Opublikowano

krucyfiks kjedy uwidze te lidy trzeniek???, bo łostatnio na spocie jak byłef, toś ty chyba zabocył przyjechać :)

no byłem dzisiaj na spocie , myslałem że wpadniesz :gwizdanie:

Opublikowano

krucyfiks kjedy uwidze te lidy trzeniek???, bo łostatnio na spocie jak byłef, toś ty chyba zabocył przyjechać :)

no byłem dzisiaj na spocie , myslałem że wpadniesz :gwizdanie:

Moje aktualne miejsce pobytu to sweden, wiec siłą wyższą nie mogłem , w środe jade do polski, ale w poniedzialek wracam do szwecji, dotre we wtorek i we wtorek wracam lub w srode. Zobacze jak siły pozwolą , bo jak zawsze nie mam zmiennika. , także od poniedziałku do zlotu mam daleko, bo 4000 km , ale bede :)

Opublikowano

od wczoraj siedzi na aucie przedni zderzak s-line i dołożone D1S 6000 :rolleyes:

Opublikowano

jesteś zadowolony z D1S 6000 ??

Opublikowano

jesteś zadowolony z D1S 6000 ??

póki co tak ale po tym co dziś mi mówił Muskel to czekam na jazdę w deszczu :rolleyes:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

jesteś zadowolony z D1S 6000 ??

podobno NIE

Opublikowano

jesteś zadowolony z D1S 6000 ??

podobno NIE

póki co to jestem nie zadowolony z parujących bixenonów :gwizdanie:

Opublikowano

jesteś zadowolony z D1S 6000 ??

podobno NIE

no i kratki :polew:

póki co to jestem nie zadowolony z parujących bixenonów :gwizdanie:

Opublikowano

no tak , psuju :evil:

Opublikowano

Trzeniu a gdzie zdjęcia ? :baseball:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.