Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no stary szacuneczek ekstra fura i widze motorownia BDH tak jak moja :hi::good: :good:

i w jedynym słusznym nadwoziu , sedan :decayed:

Opublikowano

pioterk jak tam lampy , co wyrezałeś ostatecznie??

muszę je jeszcze przelecieć jakimś drobnym papierem i bezbarwnym.

Nie widziałeś ich na spocie? :mysli:

no to Trzeniu dawaj jakieś foty jak wyszło :naughty:

jutro zrobię :)

no i ... :gwizdanie:

no stary szacuneczek ekstra fura i widze motorownia BDH tak jak moja :hi::good: :good:

i w jedynym słusznym nadwoziu , sedan :decayed:

z tym jedynym słusznym to nie przesadzaj :cool1:

Opublikowano

dzisiaj na spocie zrobię parę [na 100%] :wink4:

Opublikowano

dzisiaj na spocie zrobię parę [na 100%] :wink4:

mówi się bliźniaki :gwizdanie: sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać :)

Opublikowano

hehe , dobre :>

dzięki ale nie skorzystam Adaś z podpowiedzi :evil:

Opublikowano

Trzeniu... - blizniaki są o.k. :) - jedno zapasowe w promocji :wink4:

Opublikowano

:kox:koonkret bryczka jedna z moich ulubionych na forum :decayed:

Opublikowano

:kox: koonkret bryczka jedna z moich ulubionych na forum :decayed:

dzięki :hi:

a wiesz że moja też :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a wiesz że moja też :decayed

narcyz ? :tongue4:

Opublikowano

Trzeniu ,gdzie są foty ??? :cool1:

Opublikowano

:kox: koonkret bryczka jedna z moich ulubionych na forum :decayed:

dzięki :hi:

a wiesz że moja też :decayed: :decayed: :decayed:

:mysli::evil:

Opublikowano

nad czym tak myślisz? :naughty:

Opublikowano

nad czym tak myślisz? :naughty:

a takie tam diabelskie myśli bo i auto diabelskie :evil:

Opublikowano

nad czym tak myślisz? :naughty:

a takie tam diabelskie myśli bo i auto diabelskie :evil:

:mysli:

Opublikowano

a Ty nad czym teraz tak myślisz Piotrek :naughty:

Opublikowano

Znowu madas, nie wiem czy już wyraziłem swoją opinię ale fura KOX !!!

Opublikowano

Znowu madas, nie wiem czy już wyraziłem swoją opinię ale fura KOX !!!

Madas jest wszędzie :decayed: chłopak zapomniał że już dostał klubowicza :decayed:

Ano Adamie myślę czy założyć tuner TV czy DVD :mysli:

Opublikowano

Znowu madas, nie wiem czy już wyraziłem swoją opinię ale fura KOX !!!

Madas jest wszędzie :decayed: chłopak zapomniał że już dostał klubowicza :decayed:

Ano Adamie myślę czy założyć tuner TV czy DVD :mysli:

DVD I TV .... Vario ma fajny patent z DVD :naughty:

ja nie jestem wszędzie ....jestem wybredny ... bywam tam gdzie mi pasuje ..resztę że tak się wyrażę zlewam :gwizdanie:

Opublikowano

jaki patent z dvd? :gwizdanie:

Opublikowano

jaki patent z dvd? :gwizdanie:

kupił przenośne montowane do zagłówków .... ale Ty mając RNS E potrzebujesz tak czy siak adapter z DVD .... ja też zresztą :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.