Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co wy tak na tego Trzenia ? :) Jesli to wszystko zarty to chyba powoli przeginacie a i sam Trzeniu daje to do zrozumienia :przebiegly:

No to sie wbilem miedzy wódke a zakąske a teraz zmykam :tongue4:

Opublikowano

Nosb dzięki :wink4:

Opublikowano

Ja też stanę w Trzenia obronie. Ogólnie widzę że ma dystans do siebie i poszydzić z nim można. Ale chyba za dużo ostatnio tego było i chłopak ma dość. Co do samochodu to pisałem już że jest zrobiony w mój gust. Prawie tak samo zrobię B6 jak się na nią przesiądę :wink4: Jak będziesz się wybierał do Rzeszowa to daj cynk. Oblukam ją na żywo.

Opublikowano

Dibo dzięki ale wszystko jest w porząsiu :cool1:

Oni po prostu na siłę chcą być przeze mnie zauważeni , lubią mnie i tyle :naughty::decayed:

Opublikowano

Wiosna idzie to gołąbki mają okres godowy :polew:

Opublikowano

Trzeniu dawałeś do tych lamp rezystory?

Opublikowano

Nie powiem zacnie się prezentuje :good:

Opublikowano

Trzeniu dawałeś do tych lamp rezystory?

Niestety nie , mam błąd na FISie :embarrassed: może Poździsław mi na zlocie założy bo ma doświadczenie :naughty:

Nie powiem zacnie się prezentuje :good:

:notworthy::good: dzięki

Opublikowano

No mnie tez meczy ten błąd fisa :) Jakie sie te rezystorki kładzie ? Podpowie ktos ? I wpina sie szeregowo czy równolegle ? Myslałem przykombinowac z zarówką jakąś malej mocy zamiast rezystora :) A niech sobie tam swieic w bagazniku mi nie przeszkadza ;)

Opublikowano

No mnie tez meczy ten błąd fisa :) Jakie sie te rezystorki kładzie ? Podpowie ktos ? I wpina sie szeregowo czy równolegle ? Myslałem przykombinowac z zarówką jakąś malej mocy zamiast rezystora :) A niech sobie tam swieic w bagazniku mi nie przeszkadza ;)

Poziek kiedyś wysyłał mi link do jakiejś strony z rezystorami , cena tej pierdoły to 10pln i 5 min roboty :wink4:

Opublikowano

Też szukam człowieka chyba ze zagadamy z Poźkiem zamówimy grupowo i na spocie nam wlutuje za symboliczna flachę?! :naughty:

Opublikowano

Też szukam człowieka chyba ze zagadamy z Poźkiem zamówimy grupowo i na spocie nam wlutuje za symboliczna flachę?! :naughty:

Obawiam się że na zlocie będzie nie dysponowany ... :gwizdanie:

Opublikowano

wiecie jakie macie kupić ? zakłada się w 15 minut...tylko trzeba wiedzieć jak się podpiąć :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie wiem jaki :no:

dasz link do konkretnego? i jaki krótki opis gdzie to wpiąć ? :>

Byłbym Ci baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wdzięczny :kox:

Opublikowano

ja rozmawiałem z gościem i się dogadalismy telefonicznie jaki...bo nie wszystkie z listy sa na stanie :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.