Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękuję Panowie :notworthy:

Opublikowano

Malowałem juz lampy bo jestem lakiernikiem. najpierw golf II poziej III, w golfie IV nie musiałem bo miałem juz ori ciemne, w A6 Avant nie wypada przyciemniać :wink4: a w A4 się zastanawiam :mysli:

Najczęściej robi się to tak ze do lakieru bezbarwnego dodaje się czarnej bazy i efekt murowany :good: ale najpierw papier wodny i jazda, trzeba lampki zmatować Trzeniu :naughty:

Opublikowano

Trzeniu no to dałeś w palnik , no ale foty wrzuć :wink4:, chyba że zabrałeś sie za matowienie i ponowne malowannie :)

Opublikowano

Panowie... się wkurwiłem ;( jak ma złazić to maluje od nowa :embarrassed:

Opublikowano

Dziękuję Panowie :notworthy:

w tym aucie nic już się nie da zj***ć :gwizdanie:,można było jeszcze lampy,ale już to zrobiłeś :gwizdanie:

także ...

dziękuj,dziekuj :oklaski:,nic ci juz nie zostało :decayed:

Opublikowano

dziękuj,dziekuj :oklaski:,nic ci juz nie zostało :decayed:

Na pewno :?: :naughty:

Opublikowano

dziękuj,dziekuj :oklaski:,nic ci juz nie zostało :decayed:

Na pewno :?: :naughty:

no można by jeszcze silnik :naughty:,ale to jedno z lepszych BDH w europie(jak nie najlepszy -wtajemniczeni wiedzą dlaczego :naughty:),wiec miejmy nadzieję że się powstrzyma :decayed:

Opublikowano

Dziękuję Panowie :notworthy:

w tym aucie nic już się nie da zj***ć :gwizdanie:,można było jeszcze lampy,ale już to zrobiłeś :gwizdanie:

także ...

dziękuj,dziekuj :oklaski:,nic ci juz nie zostało :decayed:

Padłem :polew:

Trzeniu, na Twoim miejscu robiłbym to na świeżo,trzeba był napisać , że to wersja na brudno i że rezanie nie skończone :)

Opublikowano

Widzę że Tomeksa ponosi... pozwól że wyjaśnie Ci gdzie leży Twój problem jak spotkamy się na światłach :naughty:

Opublikowano

Jedz z tymi lampami do lakiernika, zabierze ci za to moze ze 100zł a będziesz miał igiełke :good: ze sprejem do audi się nie podchodzi :polew:

jak jeszcze tego bezbarwnym nie zrobiłeś to bierz rozpuszczalnik i to zmywaj tylko najpierw sprawdz czy z plastikien nic nie bedzie się działo w zetknięciu z rozpuszczalnikiem. Jak juz zejdzie to papier na mokro 800 moze być i jazda :) i nie maluj tego sprejem tylko tak jak pisałem wyzej lakier z domieszka bazy i bedzie kosmos :kox: :kox:

Opublikowano

przestańcie już ze mnie polewać :decayed:

człowiek uczy się całe życie :tongue4:

faktycznie , oddam do lakiernika tylko czy komuś będzie się opłacało malować za 100-200pln? :mysli:

Opublikowano

Widzę że Tomeksa ponosi... pozwól że wyjaśnie Ci gdzie leży Twój problem jak spotkamy się na światłach :naughty:

chcesz cierpieć :cool1:,niema sprawy :naughty:

Opublikowano

Ja założył bym lotkę jak ma Adaś:

9b04a770bcd5edc2med.jpg

Mały szczegół a cieszy :kox:

Opublikowano

Widzę że Tomeksa ponosi... pozwól że wyjaśnie Ci gdzie leży Twój problem jak spotkamy się na światłach :naughty:

chcesz cierpieć :cool1:,niema sprawy :naughty:

obawiam się że nie pierdniesz :kox: niespodzianka wkrótce :naughty:

Opublikowano

oddam do lakiernika tylko czy komuś będzie się opłacało malować za 100-200pln?

spokojnie, to czysty interes bo nie idzie sie przy tym narobic a pochłonie to max 2 godz z malowaniem, szkoda ze mieszkasz tak daleko :tongue4:, zrobiłbym ci to bez problemu w godzinke :)

Opublikowano

oddam do lakiernika tylko czy komuś będzie się opłacało malować za 100-200pln?

spokojnie, to czysty interes bo nie idzie sie przy tym narobic a pochłonie to max 2 godz z malowaniem, szkoda ze mieszkasz tak daleko :tongue4:, zrobiłbym ci to bez problemu w godzinke :)

hmmmm , w sumie mogę wysłać :decayed:

Opublikowano

Jak już ktoś tu napisał...już bardziej się zj***ć nie da tego auta...trafiło na rzeźnika :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no można by jeszcze silnik :naughty:,ale to jedno z lepszych BDH w europie(jak nie najlepszy -wtajemniczeni wiedzą dlaczego :naughty:)

Najlepszy bo ... ?

obawiam się że nie pierdniesz :kox: niespodzianka wkrótce :naughty:

Robisz chipa na 250KM i 1000nm momentu ? :naughty:

Opublikowano

przestańcie już ze mnie polewać :decayed:

człowiek uczy się całe życie :tongue4:

faktycznie , oddam do lakiernika tylko czy komuś będzie się opłacało malować za 100-200pln? :mysli:

:mysli:

Opublikowano

1.Najlepszy bo ma takiego właściciela :cool1:

2. Nie , zakładam magnetyzer :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.