Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

że mi doradził? Dzięki Miron :naughty: aczkolwiek nie zdecydowałem się na 18 cali czyli rozmiar dla mięczaków :decayed:

:evil: :evil: ja Ci dam :bicz:

Opublikowano

Tyż, ale jest mniej stresu jak sie w jakas niechcacy wpadnie :decayed:

jak się myśli (na drodze) to się nie wpada :decayed::polew: :polew: :polew:

że mi doradził? Dzięki Miron :naughty: aczkolwiek nie zdecydowałem się na 18 cali czyli rozmiar dla mięczaków :decayed:

:evil: :evil: ja Ci dam :bicz:

osz Ty kapeluszu :tongue4::polew:

Opublikowano

tylko nie kapelusz :evil: mięczak tak :cool1:

Opublikowano

ładny toczywóz , tylko te kółka jakieś takie za duże i się świcą :wink4::tongue4:

Opublikowano

ładny toczywóz , tylko te kółka jakieś takie za duże i się świcą :wink4::tongue4:

:polew: :polew:

Bo to jest murzyńskie taczki :cool1:

Opublikowano

ładny toczywóz , tylko te kółka jakieś takie za duże i się świcą :wink4::tongue4:

lepiej że za duże niż za małe :tongue4: i nie świecą się bo są brudne :tongue4:

tylko nie kapelusz :evil: mięczak tak :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: to fakt :decayed: , szacuneczek Robcio :hi::decayed:

Opublikowano
:evil:...żartowałem kox taki , ze tere fere , robią się pośladki z watki :shocked::slina:
Opublikowano

:evil:...żartowałem kox taki , ze tere fere , robią się pośladki z watki :shocked::slina:

aaaaaaaaaaaaaaaaa mów mi jeszcze , mów mi jeszcze :slina: :slina: :slina: :slina: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a świstak pakuje :cool1:

Opublikowano

a świstak pakuje :cool1:

kogo? :decayed:

Opublikowano

a świstak pakuje :cool1:

widzę ,że Wąski, na ostro z Tobą jedzie...bez pier*olenia :polew: :polew:
Opublikowano

a świstak pakuje :cool1:

widzę ,że Wąski, na ostro z Tobą jedzie...bez pier*olenia :polew: :polew:

a cóż on moze wiedzieć o prawdziwym zyciu jak nie jest kawalerem :kox: :kox: :kox::decayed:

Opublikowano

a świstak pakuje :cool1:

widzę ,że Wąski, na ostro z Tobą jedzie...bez pier*olenia :polew: :polew:

a cóż on moze wiedzieć o prawdziwym zyciu jak nie jest kawalerem :kox: :kox: :kox::decayed:

na kawalerów to w dzisiejszych czasach ino inni kawalerowie lacą :decayed: o prawdziwych d*pach możesz zapomnieć :polew:

Opublikowano

a świstak pakuje :cool1:

widzę ,że Wąski, na ostro z Tobą jedzie...bez pier*olenia :polew: :polew:

:cool1:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 12:38_________________________________________________

a świstak pakuje :cool1:

widzę ,że Wąski, na ostro z Tobą jedzie...bez pier*olenia :polew: :polew:

a cóż on moze wiedzieć o prawdziwym zyciu jak nie jest kawalerem :kox: :kox: :kox::decayed:

na kawalerów to w dzisiejszych czasach ino inni kawalerowie lacą :decayed: o prawdziwych d*pach możesz zapomnieć :polew:

ale kawalerów :polew: d*pach :gwizdanie:

Opublikowano

prawdziwych d*p juz nie ma , teraz koxem jest...Jolka

172269jolarutowiczvc1.jpg

Opublikowano
:shocked::sick3:
Opublikowano

Wpadłem zobaczyć czy to padło Trzeńka jeszcze się toczy...mimo, że leje olej mineralny do silnika i pałuje na zimnym to o dziwo jeszcze żyje ten silnik :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

chyba to skasuję , bo mi się słabo zrobiło... :sick3:

Opublikowano

Wpadłem zobaczyć czy to padło Trzeńka jeszcze się toczy...mimo, że leje olej mineralny do silnika i pałuje na zimnym to o dziwo jeszcze żyje ten silnik :gwizdanie: :kox:

Poziu :gwizdanie: na zimnym silniku moje auto nie wie co to jest 2000 obr/min

poza tym olej stosuje lepszy niż Ty we frytkownicy :decayed:

Opublikowano

Ivestron miłośnikiem 997 jesteś czy co :mysli:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 12:44_________________________________________________

Wpadłem zobaczyć czy to padło Trzeńka jeszcze się toczy...mimo, że leje olej mineralny do silnika i pałuje na zimnym to o dziwo jeszcze żyje ten silnik :gwizdanie: :kox:

Poziu :gwizdanie: na zimnym silniku moje auto nie wie co to jest 2000 obr/min

poza tym olej stosuje lepszy niż Ty we frytkownicy :decayed:

Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.