Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeniu Twoim też bym mogł być wieziony do slubu :gwizdanie: Rozumie, że moge na Ciebie liczyc :naughty::polew:

hmmm , może być problem z dotarciem Leoncio , moja fura nie jeździ po prowincjach :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 22:57_________________________________________________poza tym mówie stanowczo nie , no chyba że chcesz żebym też miał wpierd.. od całego Krakowa :decayed::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu Twoim też bym mogł być wieziony do slubu :gwizdanie: Rozumie, że moge na Ciebie liczyc :naughty::polew:

hmmm , może być problem z dotarciem Leoncio , moja fura nie jeździ po prowincjach :decayed: :decayed: :decayed:

:angry::disgust:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu Twoim też bym mogł być wieziony do slubu :gwizdanie: Rozumie, że moge na Ciebie liczyc :naughty::polew:

hmmm , może być problem z dotarciem Leoncio , moja fura nie jeździ po prowincjach :decayed: :decayed: :decayed:

:angry::disgust:

:polew:

jak będziecie mieli asfalt w Rzeszowie to dzwoń :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koxpw0.jpg

ale zapiernicza bez drivera (na pilota?) :kox:

To nowa funkcja której Trzeniek jeszcze nie odkrył :polew: Tak samo było z Bluetooth ale to już odkrył :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to się robi to się wie, ale przy takim kadrze to mógł ktoś zasiąść za sterami :gwizdanie:, no chyba że jest tam ktoś niziutki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński prowadził :gwizdanie: :decayed:

To Twój ziomal, że mu dałes poprowadzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to się robi to się wie, ale przy takim kadrze to mógł ktoś zasiąść za sterami :gwizdanie:, no chyba że jest tam ktoś niziutki :wink4:

nikt nigdy tym autem nie pojedzie jako kierowca , póki moje :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu popraw sobie link w podpisie.. :decayed:

na 1,6 :polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 08:49_________________________________________________

jak to się robi to się wie, ale przy takim kadrze to mógł ktoś zasiąść za sterami :gwizdanie:, no chyba że jest tam ktoś niziutki :wink4:

nikt nigdy tym autem nie pojedzie jako kierowca , póki moje :decayed: :decayed: :decayed:

ciekawe myślenie kolego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...