Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeniu Twoim też bym mogł być wieziony do slubu :gwizdanie: Rozumie, że moge na Ciebie liczyc :naughty::polew:

hmmm , może być problem z dotarciem Leoncio , moja fura nie jeździ po prowincjach :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 22:57_________________________________________________poza tym mówie stanowczo nie , no chyba że chcesz żebym też miał wpierd.. od całego Krakowa :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu Twoim też bym mogł być wieziony do slubu :gwizdanie: Rozumie, że moge na Ciebie liczyc :naughty::polew:

hmmm , może być problem z dotarciem Leoncio , moja fura nie jeździ po prowincjach :decayed: :decayed: :decayed:

:angry::disgust:

:polew:

Opublikowano

Trzeniu Twoim też bym mogł być wieziony do slubu :gwizdanie: Rozumie, że moge na Ciebie liczyc :naughty::polew:

hmmm , może być problem z dotarciem Leoncio , moja fura nie jeździ po prowincjach :decayed: :decayed: :decayed:

:angry::disgust:

:polew:

jak będziecie mieli asfalt w Rzeszowie to dzwoń :decayed:

Opublikowano

Szyderca :evil:

Opublikowano

Szyderca :evil:

no dobra , wystarczy jak utwardzą :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Trzeniu popraw sobie link w podpisie.. :decayed:

Opublikowano

koxpw0.jpg

ale zapiernicza bez drivera (na pilota?) :kox:

Opublikowano

koxpw0.jpg

ale zapiernicza bez drivera (na pilota?) :kox:

To nowa funkcja której Trzeniek jeszcze nie odkrył :polew: Tak samo było z Bluetooth ale to już odkrył :tongue4::polew:

Opublikowano

pare stron wczesniej macie odpowiedz jak to sie robi :wink4:

Opublikowano

jak to się robi to się wie, ale przy takim kadrze to mógł ktoś zasiąść za sterami :gwizdanie:, no chyba że jest tam ktoś niziutki :wink4:

Opublikowano

Kaczyński prowadził :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Kaczyński prowadził :gwizdanie: :decayed:

To Twój ziomal, że mu dałes poprowadzić :decayed:

Opublikowano

Kaczyński prowadził :gwizdanie: :decayed:

a to zmienia postać rzeczy, a drugi siedział z boku :polew:

Opublikowano

jak to się robi to się wie, ale przy takim kadrze to mógł ktoś zasiąść za sterami :gwizdanie:, no chyba że jest tam ktoś niziutki :wink4:

nikt nigdy tym autem nie pojedzie jako kierowca , póki moje :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Trzeniu popraw sobie link w podpisie.. :decayed:

na 1,6 :polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 08:49_________________________________________________

jak to się robi to się wie, ale przy takim kadrze to mógł ktoś zasiąść za sterami :gwizdanie:, no chyba że jest tam ktoś niziutki :wink4:

nikt nigdy tym autem nie pojedzie jako kierowca , póki moje :decayed: :decayed: :decayed:

ciekawe myślenie kolego :gwizdanie:

Opublikowano

no co Wąski ? Ty dajesz komuś furę? :gwizdanie:

Opublikowano

Trzeniu

Ty dajesz komuś furę?

do umycia owszem :decayed:

Opublikowano

Trzeniu

Ty dajesz komuś furę?

do umycia owszem :decayed:

cwaniaku , przecież najbliższa myjnia jest 100km od Ciebie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ja zawsze auto myję pod domem więc opcja jazdy odpada :decayed::tongue4:

Opublikowano

jakbym mieszkał w domu to chyba bym codziennie pucował furkę :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.