Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ach te czarnule .Prawie tak piękna jak moja żona .Z tą różnica ,że moja jeździ na jednej rurce :> :polew:

Mulatka? :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu i jak tam te lampy ? Ja własnie takich szukam wiec jak bys miał je na zbyciu to ja chetnie bym łyknął :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu i jak tam te lampy ? Ja własnie takich szukam wiec jak bys miał je na zbyciu to ja chetnie bym łyknął :))

daj mi jeszcze chwilkę , jak nie uda mi się ich jakoś ładnie przyciemnić to będą do sprzedania :wink4:

oczywiście w stanie idealnym :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu i jak tam te lampy ? Ja własnie takich szukam wiec jak bys miał je na zbyciu to ja chetnie bym łyknął :))

daj mi jeszcze chwilkę , jak nie uda mi się ich jakoś ładnie przyciemnić to będą do sprzedania :wink4:

oczywiście w stanie idealnym :rolleyes:

spoko nie spieszy mi sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem czemu napisałeś ze jeśli wsiądziesz do innego auta niż swoje to tylko do Wąskiego otóż stwierdzam fakt, że twój sedanik i mody w nim to EKSTRAKLASA, będę wiedział do kogo pisać w razie braku zdecydowania o opinie. :hi::cool1:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu a co z tylnymi lampami :gwizdanie:

LEDy wrócą jak przyciemnie chrom :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 22:25_________________________________________________

ktore z tej strony braleś ????

http://www.ulter.com.pl/index.php?show=konc&typ=1

ta na samym dole w lewym rogu

Wymiar: Ø90×120

Nr. kat.: N1-90RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyswietlilo całą strone tych koncowek , a dokladniej , bo dales ten sam link co ja w pytaniu do Ciebie?

[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 22:29_________________________________________________bądż napisz która od prawejh i który rząd , bo te twoje pasują idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie panie piotrze, cieżko coś wybrać , ale już jest :good:[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 22:33_________________________________________________pytalem juz wąskiego , ale ty montowałeś dokładke z 1.8 T a czy do sedana pasuje dokładka z avanta?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie panie piotrze, cieżko coś wybrać , ale już jest :good:[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 22:33_________________________________________________pytalem juz wąskiego , ale ty montowałeś dokładke z 1.8 T a czy do sedana pasuje dokładka z avanta?????

sprawdzaj sprawdzaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...