Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeniu jakie ET masz tych alusków 19" ?? i szerokość 8 czy 8,5 ?? :mysli: Bo tak ładnie masz to spasowane :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie spasowane :polew: chyba na fotkach :kox:

nie nie - żarcik oczywiście - ładnie ładnie - taki jeden koleś z forum doradził Trzeńkowi te fele i teraz się chwali po całym forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że to będzie 8,5 ale chciałem się upewnić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel się przymierza do kupna Audi a ma leżeć schmidy 8,5x18 et 35 i zastanawia się jakby to wyglądało, bo miał to w Golfie V i był niezły :kox: chyba że na próbę wstawimy to do mnie :decayed: ale inny zawias by się przydał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha , no ja mam zawias -20 i przy 5 osobach na hopce ścizga się opona po rancie ale nie zostawia wyraźnych śladów.

Na całe szczęście 80% czasu spędzam sam w aucie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha , no ja mam zawias -20 i przy 5 osobach na hopce ścizga się opona po rancie ale nie zostawia wyraźnych śladów.

Na całe szczęście 80% czasu spędzam sam w aucie :wink4:

To ty masz aż 4 kolegów, żart oczywiście :>, a w okresie zimowym na jakich felgach jeździsz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie , mam 4 dziewczyny które o sobie wiedzą :decayed:

w PL mamy zanik zimy tak więc póki nie spadnie śniegu do połowy felgi to nie zamierzam zmieniać opon :wink4:

a przy niskich temp. poprostu jeżdzę bardziej rozsądnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak byłbym w kraku i udałoby mi się na spota dotrzeć , to chętnie przejechałbym sie z Tobą na 19 zalach twoją b6 i sprawdził jak to jest, bo słowa tego nie oddadzą. :wink4:

nie , mam 4 dziewczyny które o sobie wiedzą
szczęściarz :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 nie testowałem ale jadąc z Łukaszemr na 18" nie ma żadnej różnicy pomiędzy 17" .. różnica 2 cali najbardziej odczuwalna może być w spotakniu z syfem drogowym typu dziury, krawężniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest roznica... w prowadzeniu np. Na 18/19" auto prowadzi sie sztywniej/pewniej/lepiej, komfort jest tez ciut nizszy, ale to zalezy do doboru opon.

W zime jezdze na 225/50/17 i jest troche lepiej niz na 225/40/18. Szczegolnie na torowiskach i kraweznikach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest roznica... w prowadzeniu np. Na 18/19" auto prowadzi sie sztywniej/pewniej/lepiej, komfort jest tez ciut nizszy, ale to zalezy do doboru opon.

Ja coś takiego zauważyłem po zmianie letnich 17' na zimowe 16'. Na zimówkach jest bardziej 'rozlazły'. Na 17' lepiej mi się jeździło.

Na 18' byłoby jeszcze bardziej 'ścisło' /miło/ :decayed::naughty: ale mając na uwadze 'polskie drogi' ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no problem :wink4:

ja tam nie dostrzegam różnicy w jeżdzie między 17 a 19 :kox:

Napewno skorzystam, a i reszcie dzięki za wsakzówki i opinie. Coś czuje , że będzie dylemat na wiosnę. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że bardziej czuć 19 na krawężnikach i w dziurach ale jak się nie jździ na dzika to jest bardzo przyjemnie :cool1:

zresztą jeżdząc na 17 też chyba omijacie dziury , prawda? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyż, ale jest mniej stresu jak sie w jakas niechcacy wpadnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...