Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przecież piszę że czy z avanta czy z sedana to dokładka wygląda "identycznie" :cool1:

Opublikowano

przecież piszę że czy z avanta czy z sedana to dokładka wygląda "identycznie" :cool1:

Wiem że Ty wiesz :wink4: ale Marcin sprawdza

Opublikowano

Trzeniu,opisywałeś gdzieś jak "prostowałeś" rury?

Opublikowano

Obciecie starych / przyspawanie nowych koncowek.

Opublikowano

Obciecie starych / przyspawanie nowych koncowek.

a tłumików nie trzeba obniżać ?

Opublikowano

nic nie trzeba obniżać , sam się zdziwiłem bo myślałem że trzeba więcej roboty włożyć a jest tak jak napisał Flyer

Opublikowano

nic nie trzeba obniżać , sam się zdziwiłem bo myślałem że trzeba więcej roboty włożyć a jest tak jak napisał Flyer

to pierdulne se dwie ładne rynny :naughty:

a te 420PS to od tych końcówek :mysli::tongue4:

Opublikowano

i od ćipa :decayed:

Opublikowano

Trzeniu dolozyl 4 dodatkowe wałki :tongue4::decayed:

Opublikowano

Trzeniowi murzyn pod maską zapie..ala :)

Opublikowano

Szydercy :evil:

dodam przy okazji że jakieś 7 dni temu odkryłem że mam moduł Bluetooth w aucie :kox:

Opublikowano

przecież piszę że czy z avanta czy z sedana to dokładka wygląda "identycznie" :cool1:

Wiem że Ty wiesz :wink4: ale Marcin sprawdza

już teraz wiem :wink4:, więc szukam juz dokładeczki na 2 rurki, wąski, trzeniu :notworthy:[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 12:56_________________________________________________

nic nie trzeba obniżać , sam się zdziwiłem bo myślałem że trzeba więcej roboty włożyć a jest tak jak napisał Flyer

to pierdulne se dwie ładne rynny :naughty:

a te 420PS to od tych końcówek :mysli::tongue4:

tomeks32 ,ale ty masz b7 , więc spytaj kolegi ono, chyba , że nie ma różnicy cz b6, czy b7

eot

Opublikowano

Sory Trzeniu ale ja sie przekonałem że dokładka na 2 rury od avanta nie jest taka sama do sedana Do avanta jest krótsza w porównaniu do sedana i nie pasuje mimo iz wyglada tak samo wiec jesli ktos szuka zderzaka z dokładka na 2 rury do avanta b6 to mam takowy

Opublikowano

Resztek , ja mam dokładkę z avanta... leży idealnie

Opublikowano

to jak to jest , że jednemu pasuje , a drugiemu nie :confused4: o co cho????

Opublikowano

Nie wiem czemu tak jest ale podczas sciagania starej dokładki mechanik stwierdził ze nie ma szans a w aso od razu stwierdzili ze mam od avanta dokładke jak tylko na nia spojrzeli wiec cos w tym jest Moze dlatego ze ma 3 lata młodszego Nie mam pojecia[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 15:17_________________________________________________Panowie mam zderzaczek na 2 wydechy do A4 b6 avant z otworami na parktronic w kolorze wiśniowym Kupiłem go jakis czas temu ale okazalo sie ze nie pasuje do sedana Zderzak kupiłem za 100zl Sprzedam chętnemu który zaproponuje najwyższą kwotę a pieniążki przekazane zostaną na konto Hugo w ramach aukcji charytatywnej O propozycje proszę na PW

http://allegro.pl/item444757866_444757866.html a tak wyglada wylicytowany przeze mnie zderzak

Opublikowano

ładny gest :oklaski:

Opublikowano

Dzieki Trzeniu podobny do Twojego gestu tyle że ja takiego wyniku nie osiągnę :good:

Opublikowano

Dzieki Trzeniu podobny do Twojego gestu tyle że ja takiego wyniku nie osiągnę :good:

no coś Ty resztek.. ja za sama dokładkę dałem 100 więc zderzak z dokładką pewnie pójdzie za 200-300pln :kox: :kox: :kox:

wrzuć go jeszcze do giełdy małopolskiej :wink4:

Opublikowano

Trzeniu Twoim też bym mogł być wieziony do slubu :gwizdanie: Rozumie, że moge na Ciebie liczyc :naughty::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.