Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

przecież piszę że czy z avanta czy z sedana to dokładka wygląda "identycznie" :cool1:

Wiem że Ty wiesz :wink4: ale Marcin sprawdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obciecie starych / przyspawanie nowych koncowek.

a tłumików nie trzeba obniżać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie trzeba obniżać , sam się zdziwiłem bo myślałem że trzeba więcej roboty włożyć a jest tak jak napisał Flyer

to pierdulne se dwie ładne rynny :naughty:

a te 420PS to od tych końcówek :mysli::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież piszę że czy z avanta czy z sedana to dokładka wygląda "identycznie" :cool1:

Wiem że Ty wiesz :wink4: ale Marcin sprawdza

już teraz wiem :wink4:, więc szukam juz dokładeczki na 2 rurki, wąski, trzeniu :notworthy:[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 12:56_________________________________________________

nic nie trzeba obniżać , sam się zdziwiłem bo myślałem że trzeba więcej roboty włożyć a jest tak jak napisał Flyer

to pierdulne se dwie ładne rynny :naughty:

a te 420PS to od tych końcówek :mysli::tongue4:

tomeks32 ,ale ty masz b7 , więc spytaj kolegi ono, chyba , że nie ma różnicy cz b6, czy b7

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Trzeniu ale ja sie przekonałem że dokładka na 2 rury od avanta nie jest taka sama do sedana Do avanta jest krótsza w porównaniu do sedana i nie pasuje mimo iz wyglada tak samo wiec jesli ktos szuka zderzaka z dokładka na 2 rury do avanta b6 to mam takowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak jest ale podczas sciagania starej dokładki mechanik stwierdził ze nie ma szans a w aso od razu stwierdzili ze mam od avanta dokładke jak tylko na nia spojrzeli wiec cos w tym jest Moze dlatego ze ma 3 lata młodszego Nie mam pojecia[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 15:17_________________________________________________Panowie mam zderzaczek na 2 wydechy do A4 b6 avant z otworami na parktronic w kolorze wiśniowym Kupiłem go jakis czas temu ale okazalo sie ze nie pasuje do sedana Zderzak kupiłem za 100zl Sprzedam chętnemu który zaproponuje najwyższą kwotę a pieniążki przekazane zostaną na konto Hugo w ramach aukcji charytatywnej O propozycje proszę na PW

http://allegro.pl/item444757866_444757866.html a tak wyglada wylicytowany przeze mnie zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Trzeniu podobny do Twojego gestu tyle że ja takiego wyniku nie osiągnę :good:

no coś Ty resztek.. ja za sama dokładkę dałem 100 więc zderzak z dokładką pewnie pójdzie za 200-300pln :kox: :kox: :kox:

wrzuć go jeszcze do giełdy małopolskiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu Twoim też bym mogł być wieziony do slubu :gwizdanie: Rozumie, że moge na Ciebie liczyc :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...