Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko super :kox: -mam tylko 1 propozycje... - srebrne żarówki do kierunków- nie dają tej pomarańczowej poświaty w lampkach - u siebie założyłem - na prawde się sprawdzają :naughty:

- mam pytanko jeszcze - Trzeniu - te wydechy... :slina:- można wiedzieć gdzie je kupiłeś i ile za nie dałeś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyńskie auto :laghing2: na żywo dopiero robi wrażenie :kox: gratuluję :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie skonczyła przygoda z wtryskami ? :this:

:mysli:

Tzn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz jest git... tylko te wydechy :mysli:

że za duże? ze ściętych były albo 60 albo 90mm , 60 wyglądały jak :thumbdown: zostawała wielka pustka w wycięciach pod wydech więc poszła druga opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No autko zaczęło w końcu z deka wyglądać :gwizdanie: Już nie jest parchem...Teraz jest pół-parchem czyli skok w przód :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie skonczyła przygoda z wtryskami ? :this:

:mysli:

Tzn?

To nie żadna tajemnica , pisałem publicznie na forum że zatankowałem Pb do TDI no i trzeba było doprowadzić układ paliwowy do stanu fabrycznego .

zostały wymienione same końcówki , nie było potrzeby kupować nowych wtrysków , została też zregenerowana VP44 , teraz jest na całej nowej mechanice oraz elektronice także teraz jest cud , miód :wink4:

raggaman dzięki jeszcze raz za chęć pomocy[br]Dopisany: 04 Sierpień 2008, 17:56 _________________________________________________

wszystko super :kox: -mam tylko 1 propozycje... - srebrne żarówki do kierunków- nie dają tej pomarańczowej poświaty w lampkach - u siebie założyłem - na prawde się sprawdzają :naughty:

- mam pytanko jeszcze - Trzeniu - te wydechy... :slina:- można wiedzieć gdzie je kupiłeś i ile za nie dałeś???

no właśnie chce to zrobić ale czasu brakuje

końcówki ulter 90mm , reszta info odnośnie kosztów poszła na pw :)[br]Dopisany: 04 Sierpień 2008, 17:58 _________________________________________________ostatnia partia fotek :rolleyes:

http://picasaweb.google.pl/Trzeniu/A4B625V6TDIQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe końcówki wtrysków, zregenerowana vp44, wymieniony rozrząd - prawie nowy paździoch :naughty:

Chyba że coś innego się wysra po drodze .... Taki ot i urok tych dwustutysięczników ... :confused4::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe końcówki wtrysków, zregenerowana vp44, wymieniony rozrząd - prawie nowy paździoch :naughty:

Chyba że coś innego się wysra po drodze .... Taki ot i urok tych dwustutysięczników ... :confused4::disgust:

andyn rozrząd jeszcze nie zmieniony , za ok 35kkm :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu gratuluje. Widac ze masz jaja chlopie. :kox:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te fele jakoś takie nienaturalne :kox: proste ? czy juz pogięte ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...