Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daruj sobie kosmito z chromem na lusterkach :decayed

obecnie auto przechodzi metamorfozę... :decayed:

Opublikowano

obecnie auto przechodzi metamorfozę... :decayed

To jeszcze nie sprzedales ? :decayed:

Opublikowano

obecnie auto przechodzi metamorfozę... :decayed

To jeszcze nie sprzedales ? :decayed:

nie ma chętnych za 56k :naughty:

Opublikowano

obecnie auto przechodzi metamorfozę... :decayed

To jeszcze nie sprzedales ? :decayed:

nie ma chętnych za 56k :naughty:

ale w stanie do wyścigów czy cywil? :)

Opublikowano

ale w stanie do wyścigów czy cywil? :

Uzbrojony po zęby :naughty:

Opublikowano

obecnie auto przechodzi metamorfozę... :decayed

To jeszcze nie sprzedales ? :decayed:

nie ma chętnych za 56k :naughty:

ale w stanie do wyścigów czy cywil? :)

full lans...jak widziałeś wczoraj na warszawskich teraz lans jest w modzie :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

obecnie auto przechodzi metamorfozę... :decayed

To jeszcze nie sprzedales ? :decayed:

nie ma chętnych za 56k :naughty:

ale w stanie do wyścigów czy cywil? :)

full lans...jak widziałeś wczoraj na warszawskich teraz lans jest w modzie :kox: :gwizdanie:

no widziałem :kox:

Opublikowano

nie nabijać mi tu postów w tym dieslowskim wątku :bicz3:

:decayed:

Opublikowano

zgadzam się z tobą Mironku....ten wątek nie zasługuje nawet na 5 stron długości a co dopiero 17 :bla: :bla: :polew:

Opublikowano

Ale masz naprawdę piękne to autko :wink4:

Opublikowano

Ale masz naprawdę piękne to autko :wink4:

A ty już mu tak nie słodź :decayed:

Opublikowano

Ale masz naprawdę piękne to autko :wink4:

dzięki :wink4: na fotkach wszystkie są piękne :decayed:

Opublikowano

Trzeniu

na fotkach wszystkie są piękne decayed

Czeniu fałszywa skromność nie jest cnotą... :decayed::polew:

Opublikowano

Trzeniu

na fotkach wszystkie są piękne decayed

Czeniu fałszywa skromność nie jest cnotą... :decayed::polew:

ale ja nie jestem skromny tylko szczery :naughty:

Pochwal się wreszcie tym swoim B7 z szybami na korbkę :naughty:

Opublikowano

ciekawe Łukaszku czy zrobiłeś jakąś fotorelację "tych zmian" :przebiegly:

Opublikowano

BNS 5.0 na RNS-E nie trza fotorelacji,zmiana całych bi z pomarańczem na bi z białym kierunkiem - zero rzeźby więc brak dokumentacji :polew: , zmiana ramki na grylu też chyba nie wymaga fotoilustracji, zmiana sprzętu nagłaśniającego o tym było nie raz, zmiana kiery na TT opisana, zmiana uchwytu na kubki i schowka na monety z chromowanym paskiem gdzieś tam było coś o demontażu... itp, itd - ja tu nie widzę potrzeby opisu hehe :decayed:

Opublikowano

łomatko, i o takie bzdury tyle ceregieli ?? :blink:

Ty, ja myślałem że Ty tam już nie wiem co wymieniłeś chopie :)

Opublikowano

no czekam na termin na zabudowę bagażnika i foto chciałbym już zapodać na 19" nie na zimowej 17 :disgust: dobra koniec OT u Czenia w wątku :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.