Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pioterk jak tam lampy , co wyrezałeś ostatecznie??

muszę je jeszcze przelecieć jakimś drobnym papierem i bezbarwnym.

Nie widziałeś ich na spocie? :mysli:

Opublikowano

a są gdzieś fotki tych lampek już na aucie ? :embarrassed:

Opublikowano

pioterk jak tam lampy , co wyrezałeś ostatecznie??

muszę je jeszcze przelecieć jakimś drobnym papierem i bezbarwnym.

Nie widziałeś ich na spocie? :mysli:

No kurde nie widziałem , a potem juz Cię nie bylo :kwasny:

Opublikowano

Turbo i EGR?

Przeciez jak kupowales auto, to turbina byla OK :mysli:

Moze zbyt mocny soft?

Opublikowano

od zakupu zrobiłem 40kkm , nie jest tak że jest już do wymiany ale za niedługo przydałoby się ją oddać do regeneracji.

Poź , wrzucę foty w niedzielę

Opublikowano

Poź , wrzucę foty w niedzielę

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: mój przyjacielu :notworthy: :notworthy: :notworthy::naughty::decayed:

Opublikowano

od zakupu zrobiłem 40kkm

Trzeniu myślałem że z racji Twojej pracy masz większe przebiegi roczne :mysli::wink4:

Opublikowano

Kiedys mowil, ze robi 100... moze cofa szafe po cichu :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

od zakupu zrobiłem 40kkm

Trzeniu myślałem że z racji Twojej pracy masz większe przebiegi roczne :mysli::wink4:

w poprzedniej firmie jak miałem auto służbowe to robiłem przebiegi rzędu 80-120kkm rocznie.

jak się ma swoje auto to już żal tyle jeździć bo koszty przeglądów i napraw nie małe :decayed:

co do szafy to auto wjechało z przebiegiem 182kkm a teraz ma 222kkm :wink4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 14:52_________________________________________________

Poź , wrzucę foty w niedzielę

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: mój przyjacielu :notworthy: :notworthy: :notworthy::naughty::decayed:

byłeś mi naprawde bliski :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale Trzeniu nie jeżdzi jak kapelusz :gwizdanie:

Turbo i EGR?

Przeciez jak kupowales auto, to turbina byla OK :mysli:

Moze zbyt mocny soft?

no i ta moc :kox:

Kiedys mowil, ze robi 100... moze cofa szafe po cichu :decayed: :decayed: :decayed:

to dla szefa :) na koszty

Opublikowano

Piękna :good:

Opublikowano

Piękna :good:

dziękuję :good:

Opublikowano

Piękna :good:

Piękne to sa kobiety :naughty:

Opublikowano

Ja nie wiem cym tu się zachwycać :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Ja nie wiem cym tu się zachwycać :gwizdanie: :naughty:

chłopaki sobie labe robią , a Ty łykasz wszystko jak ciepłe kluski :cool1::naughty:
Opublikowano

taki parch i 27 stron, ludzie , co tu sie zachwycać, felgi se zmienił na 19" a szał takii jak by 20" calowe mial :)

Opublikowano

Ja nie wiem cym tu się zachwycać :gwizdanie: :naughty:

no to po co tu piszesz nabijając kolejną stronę?

taki parch i 27 stron, ludzie , co tu sie zachwycać, felgi se zmienił na 19" a szał takii jak by 20" calowe mial :)

dokładnie , dlatego proponuję już nie nabijać :gwizdanie:

Opublikowano

Piękna :good:

Piękne to sa kobiety :naughty:

I Audiki taka jak ta :decayed:
Opublikowano

Ja nie wiem cym tu się zachwycać :gwizdanie: :naughty:

no to po co tu piszesz nabijając kolejną stronę?

taki parch i 27 stron, ludzie , co tu sie zachwycać, felgi se zmienił na 19" a szał takii jak by 20" calowe mial :)

dokładnie , dlatego proponuję już nie nabijać :gwizdanie:

:) to wszystko wyjaśnia. :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.