Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeniu, zaopatrzyłem się w przenośnie DVD z 2ma 7'' monitorami, do użycia w samochodzie jak i w domu, bardzo przydatne, można kupić w Norauto a koszt przystępny bo 700 zł za zestaw z ładowarką samochodową, 220 V, słuchawkami, monitory mają wbudowaną baterię która trzyma 2 godziny, za kilka dni podłączę PS2 :) oczywiście w aucie :)

Opublikowano

Bartek , ale to jest to samo co ma AndyN ? :mysli:

Adaś a Ty kupujesz DVD? :naughty:

Opublikowano

Trzeniu, ja mam zdejmowane w specjalnych pokrowcach, co by nie zajewali z zagłówkami, montuję w aucie jak jest potrzeba, nie lubię jak coś kusi złodzieja !!! a oglądanie filmu w łóżku na 2 monitorach też ma swój urok :)

Opublikowano

pokażesz? masz jakąś fotkę?

Opublikowano

Bartek , ale to jest to samo co ma AndyN ? :mysli:

Adaś a Ty kupujesz DVD? :naughty:

tak planuje adapter z DVD .... ale Variowskie jest :kox: córa z tyłu sobie może oglądać :evil:

Opublikowano

Vario zrób foto w dzień bo ciężko ocenić jak to wygląda ....widać tylko ekran ....

Opublikowano

no właśnie... zobaczymy jak to wygląda w dzień , fotki AndyN też są lipne chociaż podobno Andrzej robił je w dzień

Opublikowano

no właśnie... zobaczymy jak to wygląda w dzień , fotki AndyN też są lipne chociaż podobno Andrzej robił je w dzień

ja widziałem na żywo i fajnie to wygląda :good:

Opublikowano

fotki AndyN też są lipne chociaż podobno Andrzej robił je w dzień

:baseball::decayed:

A co jeszcze na tych zdjęciach chcesz zobaczyć? :mysli:

Opublikowano

fotki AndyN też są lipne chociaż podobno Andrzej robił je w dzień

:baseball::decayed:

A co jeszcze na tych zdjęciach chcesz zobaczyć? :mysli:

no jak masz zamontowane , idz do auta i pstryknij telefonem :tongue4:

Opublikowano

no jak masz zamontowane , idz do auta i pstryknij telefonem :tongue4:

Kiedy je ostatnio oglądałeś? W niedzielę wstawiłem nowe zdjęcia :przebiegly: Robione w dzień

Opublikowano
:foch:
Opublikowano

:foch:

sorry :/

na pocieszenie : właśnie przed chwilką kupiłem zderzak S :kox:

Opublikowano

:foch:

sorry :/

na pocieszenie : właśnie przed chwilką kupiłem zderzak S :kox:

za ile ?? za 300 :gwizdanie:

Opublikowano

:foch:

sorry :/

na pocieszenie : właśnie przed chwilką kupiłem zderzak S :kox:

s4????? , dawaj linka

Opublikowano

no , dokładniej dokładkę S-line :polew:

Marcin , ta z linku który dałeś na krakowskich :naughty:

Opublikowano

no , dokładniej dokładkę S-line :polew:

Marcin , ta z linku który dałeś na krakowskich :naughty:

dawaj tego linka Piotrek :naughty::evil:

Opublikowano

:foch:

sorry :/

na pocieszenie : właśnie przed chwilką kupiłem zderzak S :kox:

znaczy się dla mnie kupiłeś w formie przeprosin... :mysli: , dobra przyjmuje przeprosiny a adres do wysyłki podeśle na priv :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.